Skip to main content

Będzie referendum ws. uchodźców i o Trybunale?

portret użytkownika witold k

Fastrygowanie polityki. Czytam, że Ruch Kukiz15, że Prezydent RP... o referendum myślą. O referendum w spr.

 • Opróżniania terenów na Bliskim Wschodzie - dla niepoznaki nazywanym uchodźstwem,
 • przyjęciu nowej Konstytucji – nie wiadomo czy o IV RP chodzi czy też dalsze lojalności z „Magdalenki” idzie.
  Fajnie!
  Niestety - za grzech zaniechania trzeba płacić. Pierwsza ordynacja w III RP powinna być większościowa kolejna ustanowić JOW-y. Nie byłoby dziś problemów z kolejną inwazją wyrodnych dzieci. Polski żywioł już dawno by je wyprostował albo skonsumował. O miernotach na politycznych (i nie tylko) stołkach dawno byśmy zapomnieli.

  Odgradzanie się od układów przemieszczających ludzkie masy z terenów inwestycyjnych, forma referendum, to kolejny grzech zaniechania.
  Co w istocie znaczy zapytanie podatników, czy chcą mieć za sąsiada zmanipulowanego Araba? Raczej w referendum zapytałbym, czy polskie władze mają zapytać o cele tego masowego przesuwania motłochu. Kto na tym zarabia? Po co ten pospiech? Co z państwem Izrael, a co z Palestyną?

  Europa podobnie do marchewki, rzodkiewki… potrzebuje permanentnego genetycznego udoskonalania. Blady, schorowany, europejski wymoczek - potrzebuje zasilenia zdrową komórką. Taki jest porządek natury. Tak się dzieje. I dobrze. Natomiast niedobrze, że w to naturalne porządkowanie wtrąca się kilku strategów z diabelskiej łaski.

  Tych kilku, którzy uzurpują sobie prawo do przyspieszania, mogą jedynie proponować warunki ekonomiczno-prawne długoterminowe, stwarzające warunki do relokacji mas.

  Reasumując: Nie mamy, Europejczycy, interesu w porządkowaniu spraw Izraela ani w pomaganiu tym sąsiadom Izraela, którymi ten poniewiera od pierwszego dnia sztucznego powołania państwa Izrael. Raczej nie przemieszczać miliony ludzi.Zlikwidować sztuczne, zbędne państwo (czytaj: wojsko). Przynajmniej odciąć amerykańską militarną pomoc, zabrać broń jądrową.

  witold k

  26 stycznia 2016

 • 4.5
  Ocena: 4.5 (8 głosów)
  Twoja ocena: Brak