Skip to main content

Nie o chrześcijan czy islamistów tu idzie…

portret użytkownika witold k
jezus12.jpg

Bliski Wschód, Afrykę opuszczają ich rodowici mieszkańcy. Idą i idą coś jakby szarańcza… Idą: parareligijni fanatycy, biedni, zmanipulowani. Idą do swoich przywódców, którzy na dobre zagnieździli się w lewacko-masońskiej Europie. Idą, bo FB i inne formy okupacyjnej indoktrynacji pod płaszczykiem wolności do głów zamęt sieją. Na ten przykład o exodusie Syryjczyków przyjaciele z Europy od miesięcy mówią, mówią i mówią… namawiają. Jak widzimy ze skutkiem.

Wtrącę tutaj. Po 11 września 2001 roku, europejskie, w tym polskie, naiwniaki posyłały miliony kondolencji do (w naszym przypadku) amerykańskiej ambasady - i ja posłałem. W swych kondolencjach do, jak nazywali, narodu amerykańskiego napisałem, mniej więcej, bo i lata minęły: „Czy nie czas, aby JE Prezydent USA, nim położy rękę na kolejnym kurku z ropą, nim skorumpuje kolejnego księcia tubylców - uwzględnił prawa, kulturę i szacunek do okupowanych terenów”. Wiesz, Czytelniku, co się stało? Komputer mi się zawiesił. Po zrestartowaniu dalej był zawieszony. Wiele razy go restartowałem, a komp był zawieszony – wreszcie się połapałem, a komp po przeskanowaniu bez problemu funkcjonował. Amerykańska bezpieka błyskawicznie odnalazła komp. Tu uwaga: w wewnętrznej firmowej sieci. Jakie mają dziś możliwości inwigilacji... Jak odpowiadają inwigilowani… Wpierw się wysadzali, potem z siebie bomby robili, a dziś idą… z inną od naszej mentalności - codzienności.

Nie wiemy, kto komu opróżnia tereny. Czy po ich opuszczeniu podzieli się zyskiem z tymi, którzy uciekinierów przyjęli. A kiedy na ten przykład na Berlin pójdą Grecy – niedługo do więzienia wsadzą pierwszych swoich rodaków, którzy dali się skorumpować owym Niemcom. To drobny przykład imperialnej polityki i rywalizacji kilku gości. Polską sprawę tym razem zostawiam na boku – właśnie platformersi, jak niegdyś komuniści, niszczą akta.

Resumując.
Trudno nam będzie wyjaśnić przybyszom, że Europejka to nie prostytutka tylko tak wygląda, że my różnie rozumiemy i realizujemy wolność, która nas ubogaca, nie zamyka. Że Jezus Ich też Zbawił. Tego zadnia za nas nikt nie zrobi. A to my obywatele Europejczycy zostaliśmy wystawieni przez tych, których wykarmiliśmy, a którym pogardzanie nami nie wystarczyło. Poszli gardzić tymi, którzy nie są jeszcze uczniami Jezusa.

witold k

11 września 2015

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak