Skip to main content

Jak nie będą się ciebie bali to się będą śmiali

portret użytkownika witold k
krzyż

Nie jestem "Chamem" - to i nie cieszę się z „wielkiego” sukcesu polskiej kinematografii. Nie jestem "Żydem" - to i nie zjada mnie zoologiczny nacjonalizm.

Tak zapytam: tenże wielki sukces „Ida” jest większy czy mniejszy od Nobla dla TW Bolka? Wtedy, potem przy zabronieniu ekshumacji w Jedwabnem, czy też dziś; po tak wielkim sukcesie polskojęzycznej kultury - najbardziej zakpili z nas Polaków: naszej historii, kultury, polityki?

Ps. Nie mam wątpliwości, że moi rodacy przyjmą tę prowokację jako kolejne doświadczenie w tym przypadku w czasie Wielkiego Postu, przygotowującego nas do przeżycia jeszcze większej manipulacji, jakiej dokonali Żydzi, skazując w politycznym procesie Zbawiciela na śmierć.

witold k

23 lutego 2015

4.2
Ocena: 4.2 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Panie Witku a ja zapytam:

5

Panie Witku a ja zapytam: "Kto zatrzymał i pod jakim wpływem próby wyjaśnienia tego co zdarzyło się w Jedwabnem...?" (Ja odpowiedź znam niestety).

Temat, że tak powiem

portret użytkownika witold k
cytuję Anna L

Panie Witku a ja zapytam: "Kto zatrzymał i pod jakim wpływem próby wyjaśnienia tego co zdarzyło się w Jedwabnem...?" (Ja odpowiedź znam niestety).

jest fascynujący. Najkrócej. Wissarionowicz pogonił towarzystwo tak skutecznie, że Komisarze zasiedli w Brukseli. Gomułka tak skutecznie, że KKK rozwiązali i "Komandosów" puścili... po drodze Bolka noblem odznaczyli. PO gra wpierw z "Chamami", PIS wpierw z "Żydami". Sytuacja jest tak totalnie trudna (dobijają ją maniutki), że nie ważę się przekreślać ani wysiłków PO ani PiS.

PS. "Chamy i Żydy" to na dzień dzisiejszy zbyt duży skrót... Jedni jak i drudzy to marionetki.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.