Skip to main content

Próba likwidacji państwa polskiego

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie można siedzieć spokojnie... udać, że nic nie zostało powiedziane.

Boże! Są jakieś państwa? Owszem. Przykład Ukrainy prezydent nie powie puśćcie zboże, tych oligarchów, to mi kilka czołgów dadzą. Będzie gadał jak najęty parobek bo taka jest istota funkcjonowania współczesnego państwa. III RP pod administracją ZP. Masarka! Wiele razy zwracam uwagę na głupie wręcz kretyńskie przekazy dla politycznej eugeniki. Pisałem; po co to prowokowanie. "Polski Ład". Przecież to ma być Ład w Polsce.

Rozumiem, że przekaz polityczny tzw. władzy ma być jednoznaczny i to także wtedy kiedy sprawa jest stracona. Ale! Gdzie jest granica.

Nie ma inwestycji na którą Eurokołchoz się nie zgodził. To kolejne plucie w twarz władzy. Władza jest w Brukseli, Waszyngtonie. Pomylenie z poplątaniem. Obraza wstępnie rozgarniętego.

Problem jest w interesach, celach a tu potrzeba jasności, dyplomacji, administracji a nie głupiej demagogii. Przede wszystkim skierowane interpersonalnie i toksyczne, przeganiania dobrych ludzi; tracenie ich. Bolszewia.

Wiem skąd się to bierze!

Tak; masoneria nie odpuściła i październikowa rewolucja TRWA. Nie demagogii tu trzeba, ta pozwoliła na powrót do Administracji oficerów od Jaruzelskiego. Nie tego chce Europa nie tego oczekuje od Polski. Barany.

witold k

24 listopada 2023

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak