Skip to main content
portret użytkownika witold k

chyba jestem jednym publicystą politycznym, który permanentnie nawiązuje do broszury pana Witolda Jedlickiego o "Chamach" i "Żydach"
To znaczy, że muszę z przykrością oznajmić, że dzisiejszym "Chamem" jest PC-owski beton dominujący w ZP. Wypełnia w 100% wykazywane zacofanie zacietrzewienie o czym pisał Pan Jedlicki odnosząc się do moskiewskiej ekipy w PRL.

Zawsze. Zawsze starałem się uzmysłowiać wariactwo PC próby ogarnięcia tego ZChN. Towarzystwo umniejszało zwalczało na oślep. Też to wskazywałem. Tak się rozhuśtali, że zaczęli zwalczać tych, którzy na to sobie nie pozwalają. To jest katastrofa.

Nie ma państwa, gospodarki, kultury jest nie bo nie... to jest nowa Sanacja. Pisałem: "Ład w Polsce" nie "Ład Polski" bo to wkurza to tylko przykład oszołomstwa. Nie tędy droga.

Lata w kłamstwie niedomówieniach nie nam służyło i nie my odcinamy od tego kupony. Udowadniania, że jest inaczej jest rodzajem choroby. Trzeba to powiedzieć jako warunek czegokolwiek. Jest szansa. Możemy odwrócić brukselskie wariactwo - tego oczekuje Unia Europejska ale sami wpierw mamy wyjść z pułapki. Przypomnę co zrobił Stefan Wyszyński w spr. księży patriotów. Robimy zupełnie odwrotnie; kto wyhodował Tuska, sierotę z Nocnej Zmiany. Powiem wam PiS. Jego nocna ewakuacja do Brukseli powinna nam wskazać kierunek. Wyciszyć a nie wyświetlać pajaca. Było więcej pajaców, które ewakuowali do siebie... i nie ma ich.

Francuska masoneria wyobrażała sobie p. Geremka na prezydenckim stołku w III RP. Jeszcze podawać przykładów mądrej wtedy polityki. Nie był prezydentem nie był premierem... no. co Mu kazali zrobił. Oddanie handlu międzynarodówce. Ustawę o rzekomej ochronie danych osobowych i inne szwindle. PC był zajęty usuwaniem nieposłusznych. Afera Pesel II.

Drobne przykłady.

witold k

10 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak