Skip to main content

Rzucić p. Jarosława Kaczyńskiego na pożarcie

portret użytkownika witold k

Różnica bowiem jest taka, że wtedy kiedy pisałem „Brat powinien odwołać brata – dać gawiedzi satysfakcje jednocześnie dokręcić śrubę” i tego nie zrobiono a było to zamknięte w naszych granicach. Brat prezydent zginął a dziadostwo post PRL zostało wepchnięte i ukorzenione w Brukseli i w jej parobkach.

Sami przyczyniliśmy się do wywrócenia szans na Unię jaka była w głowie planach sługi Bożego Roberta Schumana. Niemcy (Badenia Wirtembergia) oczekiwali Polski w UE chcieli pokazać rodakom rodzinę, godność, patriotyzm. Czy dalej oczekują?

Upadek PiS to jedyna droga do przywrócenia Polsce szans. Jak to zgrabnie przeprowadzić. To jest pytanie. Pan Jarosław może tu odegrać główną rolę.

Sytuację porównuje do TW Bolka. Apelowałem do p. Lecha Wałęsy aby wziął na siebie odpowiedzialność za TW Bolka, że jest to ważne dla Polski dla państwa.
Operacja jest możliwa. Powiem więcej. Można wygrać ordynacją większościową. Dostać wreszcie mandat wyborczy.

PIS na swoją oszołomską prośbę przegrywa tak jak przegrała Sanacja. Dać eurokołchozowi ich pijaków… Tego potrzebuje podstawowa sprawa uratowania UE. Mają się udławić swoją agenturą ustawioną z generałem Jaruzelskim moi mili parafinie. Co się stało. PC Porozumienie Centrum i jego klon dokończył dzieło - eurokołchoz -, który nie wyszedł przez Stalina, który trzeba było eksportować do Brukseli.

witold k

8 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: