Skip to main content
portret użytkownika witold k

Załączony rysunek, oczywiście przedstawia króla szczurów. Wybrałem najbardziej, że tak powiem przyzwoity obraz pewnego zjawiska wśród szczurów. Nawiązuje także do zależności w loży i lożach wolnomyślicieli. Ofiary; może "żołnierze" złego ducha totalnie pogubieni w swym przerośniętym ego.

Wydarzenie z tych dni, w których dziewczę, w Todze Eurokołchozu, uznało że performer (chłopiec przebrany za dziewczynę) dokonuje publicznego bestialskiego zabójstwa na lalce uosabiającą duchownego - nie uczynił nic co byłoby niezgodne prawem. Coś jeszcze kobieta wygadywała...

Uznałem, że bohaterka na wzór jej babci traktorzystki zasługuje na pokazanie Jej w pełniejszym świetle.
No. W tym przypadku babcia jeżdżąc traktorem po PGRowskich polach nie wytrzasnęła jej Mamy... Większość owych zakończyło życie w samotności w domu starców - nie mały dzieci bo i (...)

Trzy lata polska temida próbowała się wyplatać z politycznej poprawności (2019-2022) wreszcie młode dziewicze podjęło się odczytania wyroku na jaki oczekiwano.
To jest dowód, że wiele szczurów jeszcze żyje i ma nadzieje na wyplątanie się...

Mamy na ten przykład asekurację w spr. ochrony Życia, mowa o "Trzech Muszkieterach" i obecnej sytuacji. 30 lat kolaboracji z masonerią.

Więcej. Obecna Administracja nazwana "Zjednoczona Prawica" owszem ścigała znaczony złodziejski biznes byłej WSI ale żydowskiej ekspansji nigdy nie ruszyła...

Czy? Takie pytanie.

Nie lepiej było powiedzieć - zaraz po tzw. obradach Okrągłego Stołu; inny możnowładca nas skolonizuje nie ma od tego wyjścia. Zresztą obaj nasi okupanci współpracują ze sobą.

Uwolnić wybory, zaufać przyrodzonej mądrości rodaków? Czy nie bylibyśmy jednak w lepszej sytuacji.

Sami wyhodowaliśmy jak nazywam nowe pokolenie junaków i traktorzystek. Zdzichów, Rychów i Maniutków.

witold k

27 czerwca 2022

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak