Skip to main content

PIS wypluje Czarnka?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Jeśli tak; będzie kopał i gryzł jak młody Giertych, z godnością będzie służył jak Jurek czy zaczepiał jak Piotrowski.

Kilka zdań o tym jak nasza dominująca partia rządząca rządzi… Maciej by to nazwał dziadostwo. Dlaczego bo w przeciwieństwie do przesiadujących przed domem Macieja Kowalczyka (XIX wiek) niechcącym pracować a na jałmużnę od Macioska oczekujących (późniejsze mięso armatnie dla masonerii i jej komunizmu - dzisiejsze manitkomanie - drobne opróżniacze rondelka), Ci pracują na naszych żołdach i układają układali się pod prądy polityczne. Rozstawiają – rozstawiali po kątach każdego Kto wedle oceny z dnia mógł na szwank narazić nadzieje na układanie się w europejskich koteriach oczywiście lewicowych; innych tam nie ma – nie rządzą, a liderzy byłej PC i późniejszej PIS to lewica przynajmniej zakompleksiona - katolicy z niedzieli. Dziadostwo wstępnie rozgarnięte. Tak było. PIS widząc, że skutecznie zniszczył wszelaką konkurencję po naszej stronie (dalej niszczy), przegrywając z kretesem układania się z koteriami europejskimi wraca na swoje (zawłaszczone) miejsce bez słowa przepraszam.

Wraca bo dopuścił nowych ludzi, którzy otwierają otwarte drzwi. Dobrze, że to robią… Mogą być młodzi i nie wiedzieć że dobrą robotę już ktoś robił. Mogą być mocno dumni i nie widzą, że pakują się w toksyczność.

Pan minister Czarnek to przynajmniej trzeci minister, który naprawdę wie o co chodzi w wychowaniu młodego człowieka i to realizuje. Ci, którzy pogubili się przez lata asekuracji władzy III RP nasiąknęli lewackimi antywartościami i pieniędzmi a obecnie kopią to wychowankowie piotrosze pisowskiej władzy – jej kolaboracji. Kolaboracji wynikającej z chodzenia po nieznanym terenie. Dokładniej. Letni katolicy, biznesmeni… etc.

Kto zapłaci za dekady niedorośnięcia do pozycji, którą zawdzięczają umizgom do „Chama” i „Żyda”.

witold k

22 lipca 2021

4.81818
Ocena: 4.8 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak