Skip to main content

Narodowy Spis Powszechny 2021!

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

z naszego archiwum

Moje oczekiwania. Moje oczekiwania po tym jak polscy politycy, publicyści zakiwali się w geremkowskim oszustwie wprowadzonym, pod kontrolą stanów zjednoczonych Europy. Mowa o tzw. ochronie danych osobowych… o uderzeniu w istotę polskości. Wiele o tym w mojej pisaninie. Polska ostała się dzięki jej otwartości; mowa o otwartych drzwiach dla sąsiada. Jeszcze zdanie. Europejskie ustawodawstwo na temat ochrony (jak nazywają) danych osobowych wchodziło w czasie, kiedy biznesowa bezpieka już podjęła się pierwszego prania pieniędzy przerobionych na zmianie ustroju a koledzy Geremka potrzebowali przegonić Goi od ich interesów.

Kiedy słyszę oburzenie na to, że w ogóle ktoś raczył ogłosić spis powszechny, że to łamanie wolności, godności wchodzenie z buta w prywatności to… litość mnie ogarnia a do pamięci przychodzi słowo obecnego prezydenta Ukrainy. Pan zaraz po obcięciu urzędu powiedział wprost i to rozumiem. Cytuję z pamięci: Ukraina nie podejmie unijnego księgowania, ponieważ nie jest mentalnie do tego zdatna.

My podejmujemy pomimo zmasowanego oporu przypomnę ustawę o CBA i akcję bezpieki biznesowej. Dogadać się „Chama” z „Żydem” jeszcze w latach osiemdziesiątych XX w to jasna sprawa, ale podporządkować się władzy, która zdradziła „Magdalenkę” to to nie. CBA to projekt drugiej grubej kreski bezpieka miała zagwarantowane bezpieczeństwo przeprania (wcześniejszego) pieniędzy. Opór świadczył o nie uznaniu polskiej państwowości o nadziejach na powrót do PRL, jako elity dominującej jak było…

Przebywanie w tych zapachach przez ca 3 pokolenia pod strzechy sprowadziło coś, co naznaczyłem bon motami „drobne opróżniacze rondelka” czy „maniutkomania” od piotrkowskiego przypadku sprowadzenia królewskiego miasta to pozycji stada owiec.

Moje oczekiwania.

Oczekuję, że słowa prezydenta Ukrainy my przerobimy na dane wynikające z wypełnienia arkuszy spisowych przez obywateli Polski. Pierwsze, jaki % naszych obywateli wypełnił arkusze. Jak mają się do prawdy, jaki % to nieprawdziwe info i to jest podstawowe zadanie Spisu określenie poziomu sowietyzacji polskiego narodu. Uwaga w 2021 roku.

To może być przełom. Droga do wolnych wyborów. Świadomości obywatelskiej i przyrodzonej (tłamszonej: zaplute karły relacji, oszołomy, ciemnogród, mohery) nam godności.

witold k

4 maja 2021

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak