Skip to main content

Ponad 130 tys. złotych na upaństwowienie Aeroklubu w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Głos w dyskusji

Piotrków Trybunalski (PRL&III RP) - co od zawsze w swej pisaninie wskazuję - to bękart ZBoWiD. Ostatni nick "Prawica Razem" i reszta konspiracji dla dożywotniego żołdu. Maniutkomania to taki niechciany owoc tegoż a związany z wycofaniem się z wyeliminowaniem potencjalnej konkurencji Marana B. Spalona ziemia, na której tu i ówdzie próbuje ukorzeniać się roślinność. Trzeba uważać, aby nie ukorzenił się chwast – ustawa o ochronie roślin itp.

Piotrkowski Aeroklub nie ma pewnego finansowania z budżetu. Pomysłem jest, aby usadowić tu jakaś organizm, co, do którego obowiązek ma Państwo. Pomysł jest i jak widzę pierwsza realizacja – 35m2 szopa dla Armii Krajowej. Niestety oderwana od ludzi, środowiska. To oddzielny temat. Nie ma środowiska... Nie ma też zgody na fikcję. Jest czas na refleksje i wskazanie zjawiska. Nie przyjąłem kiedyś prośby o honorowe członkostwo w związku byłych żołnierzy AK. Poczuwam się zatem do współodpowiedzialności za stan obecny.

Notatka po to, aby uchronić pożytecznych jak i konsekwencji ze słynnej akcji przejmowania kluczy i dokumentów. Przypomnę (ewentualną) późniejszą - akcje o misiewiczach i moje wskazania na misiewiczów - założycieli PRL.

Piotrkowski Aeroklub zapisany w historii miasta i kraju owszem powinien wyjść na ludzi - metoda jednak zbyt toporna. Wskażę próbę uprawicowywania środowiska – przyjazd muzyka polityka i zakwas w związku z tekstami śpiewanymi, jakimi poczęstował piotrkowską komunę organizatorów wyborczego spotu.

Jawność moi mili…

witold k

8 kwietnia 2021

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak