Skip to main content

14 stycznia: Dzień ukrytej miłości

portret użytkownika witold k
lorek.png

14 stycznia: Dzień ukrytej miłości; dzień osób nieśmiałych, światowy dzień logiki, dzień reaktywacji pierwszej w kraju Komisji Solidarności w energetyce

To z kalendarza kalbi.pl firmy jak przystało incognito; takiej współczesnej formy tajniactwa – dostosowania się do szerokiej klienteli – wykorzystania, posłużenia się… Nic; po 1989 roku nie zrobiliśmy, aby nawiązać do tego co nas przez wieki uchroniło: Otwarcie drzwi dla sąsiada.

Nieważne

Dziś mija 32 lata od – jak w podtytule ujawnienia się tajnej Komisji Zakładowej w energetyce i o tym, że moi koledzy tkwią w jakimś smogu. Smogu wygodnego biesiadowania na pozycjach, jakie się w tych latach wygenerowały i czego nie trzeba ruszać a trwać.

Tenże 14 wedle kalendarza to dopiero pogmatwanie z poplątaniem. Logika wespół zespół z ukrytą miłości i nieśmiałością. Istne judeochrześcijaństwo pod batutą oczywiste - starszego brata.

To pomieszanie z poplątaniem po pierwsze nakazało ukrywać się formom, osobom, projektom. Po kolejne; uruchomiło drugą stronę – stronę z założenia wrogą naszej kulturze – masoneria - do podobnego ukrywania się, co do celów kierunków zadań.

Zeszło to pod strzechy i trzyma nas we współczesnej niewoli. Jazgocie socjalmediów jako odreagowaniu niestety z pozycji nielogicznych jak chodzi o obowiązkowy niegdyś przedmiotom nauczania Logikę.

Do sztambucha coraz bardziej oddalającej się politycznej nadziei dla Piotrkowian i okręgu wyborczego - harcerzowi Grzegorzowi Lorkowi.

witold k

14 stycznia 2021

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak