Skip to main content

Zagadka w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika witold k
Mateusz_Morawiecki_Prezes_Rady_Minis..jpg

8 lipca 2020, w ramach prezydenckiej kampanii wyborczej 2020, do PT przybył Premier III RP. Mowa o młodym Morawieckim. To szczególna postać, na której plecy włożono dużo, i to jest sytuacja, która młodego polityka wpisuje grubą czcionką w polityczną historię Polski. Sprawa poniesienia trudnej pracy ojca, pod nickiem Solidarności Walczącej, to jedynie drobny element rodzinnej i organizacyjnej satysfakcji. Choć pogratulować formacji należy i, zapytać, czy inne byłe formacje, grupy taką satysfakcję otrzymają, albo dlaczego jej nie otrzymają. Ma to związek z niebywałą aktywnością organizacji SW, czy nadzieją, lokowanych, na młodym wtedy, bardzo młodym człowieku - swoich politycznych planów i nadziei. Ważne. Wyszły plany, czy nadzieje? Co z nich zostało, i jak za to zapłaci ten, na którego włożono ciężar.

Temat wskazuję z tego powodu, że PT czego nie wie pan Morawiecki, to ważne miejsce ze względu na moc i polityczną mądrość mojego pokolenia.

Do meritum

Zagwozdkę na tym etapie zostawiam. Mamy czas, tuż przed plaskaczem, jaki należy się pisolandii, tylko uwaga. Pioslandia powinna dostać plaskacza np. w formie totalnej przegranej prezydentury przez Bogu Ducha winnego p. Dudę. Ale! Nie od wyrodnych dzieci III RP!

Nic to, że PC czytaj PiS po kątach porozstawiał wszystkich swoich potencjalnych kontokurentów i nie ma z kim przegrać. Rzecz nie o toksyczności idzie a o Rzeczpospolitą! Panowie Duda i Morawiecki to jeszcze nie do końca spalone mosty, choć podpalaczy mamy wielu, po wszystkich stronach byłych styropianowców… i ich współczesnych niedorajdów. Były tam dwie strony, trzecia obrotowa i czwarta zablokowana. Która ważniejsza; jak idzie o szanse dla Rzeczypospolitej Oj; wiele nas tu odkryć czeka - przemeblowań i zmian pozycji. Ja to nazywam IV Konspiracją.

witold k

8 lipca 2020

PS. Kiedy przemówi, przemówią osobnicy, którym piotrkowski Zagadka dał stołki (narażając się współpracownikom) w tym dożywotnie? Jaki z tego sukces i czyj.

4.69231
Ocena: 4.7 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak