Skip to main content

Rzekome: prawice, lewice, nawiedzeni

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Kolejne zdanie do kampanii prezydenckiej 2020. Tak PiS jest religijny jak Lewica pro zbokowa i jak rzekoma ortodoksyjna Prawica pro życiowa.

Niestety. Lata manipulacji pod ciemnego, prostego wyborcę nawiedzonego propagandą doprowadziły to sytuacji, w której większość obywateli zachowuje się obojętnie w tym asekuracyjnie. Wzięli na przetrwanie, brak wstępnie rozgarniętych w sztabach partyjnych widzimy... ich umniejszoną pozycję. Zatem hulaj dusza, piekła nie ma.

Cała propaganda czyli, nie wiem, kilkaset osób z mediów oraz kilka milionów internetowych frustratów zapędziło się w narożnik, z którego czasem czuć szczególny swąd.

Trzeba tu dołożyć, że partyjne betony dopilnowują, aby ich pozycja nie uległa pauperyzacji. Dokonują sabotażu na własnym środowisku. Kolejny temat to nieodpuszczanie jak nazywam Wsi-owych chłopaków, w tym autentycznych, służących polskiej sprawie, a powiązanych z byłą bezpieką, co ich deklasuje. Nie mają odwagi jasno zdradzić byłych mocodawców, wałęsają się jak smród po gaciach – obecnie robią w, jak nazywają, totalnej opozycji. Wart jest tu wskazania przypadek piosenkarza, na którym po raz kolejny chcieli się przewieźć – wrócić do służby w nowej Ojczyźnie. Nawet wtedy, kiedy wskazał na swoje zaplutych karłów pochodzenie. Obserwowałem zjawisko i dobrze życzyłem. Niestety, nie wyszło. I dobrze, ponieważ nie było to do końca uczciwe, była to próba realizacji drugich po PO parobków mających umożliwić odzyskanie wpływów starego aparatu. Gościu poszedł do ZSL tym samym pogrzebał szansę, ponieważ PSL nie ma zamiaru odcinać ogona. Przypomnę TW Ogrodnika.

Wskazana wyżej manipulacja ignorantów poszufladkowała scenę polityczną całkowicie niezgodnie z prawdą.

PiS-owi przykleili łatkę partii religijnej. Wiośnie czy jak to tam to dziadostwo się nazywa, łatkę obrońców ludzi z zaburzoną płciowością. Elementy nowej endecji mają być obrońcami życia. Fałsz! Moi mili parafianie. Religijni, upośledzeni w swej osobowości, dający życie bez względu na modę siedzą w domach i nie wychylają się. Są apolityczni, cierpią, że gębę sobie nimi wycierają. Tak jak cała reszta podatników, którzy nie mają żadnego zdania, co i kto ma robić z ich wkładem do wspólnej, państwowej kasy.

Te główne trzy mydlane oręża służą tylko i wyłącznie do manipulowania swoich stad, mięs wyborczych. Cel jest ten sam, a ordynacja proporcjonalna. Dorwać się do (jak nazywają) władzy. W rzeczywistości do pozycji parobków sterowanych z central. Są to regulacje UE, pożyczkodawców i plany globalnych interesów. Dla jasności: Nie może być inaczej. Wiedzą o tym, dlatego robią wrzutki typu ideowego, religijnego, ideologicznego. Cel: Dojść do pozycji redystrybucji tego, co wolno. Nikt nikomu nie zabrania urodzić dziecka, nikt nikogo nie prześladuje... Rzecz w tym, aby dołożyć konkurencji - tak na oślep - wiadomo, ze szkodą dla państwa, narodu, przyszłości. To jest oszołomstwo. Brat Stefana Adam (bracia pewnie na Ukrainę wrócą utrwalać władzę ludową) pierwszy to powiedział, a miał za cel tym epitetem wykluczyć katolickich Gojów z budowy III RP. Konkurentów naznaczył epitetem, aby zawczasu ich wyeliminować, po czym swoich parobków, też Gojów, wychował na oszołomów. Taki to interes, który dalej realizują w/wskazani.

witold k

3 marca 2020

4.5
Ocena: 4.5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak