Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Przypomnę, że zięć Applebaum chciał dożynać watahę. Jak znam tego fircyka, wataha to nieznacząca, nielicząca się wyleniła grupa starych niemrawych dzików... Gość się dobrze wżenił to się wywyższa.

Wpierw posłali ucznia do Afganistanu, aby fotek porobił i miał czym szpanować przed robotą w Polsce. Następnie na grzbietach (watahy dzików nie wilków) posłali do wielkiej polityki.

Trochę w międzyczasie się zmieniło i teraz wespół zespół dożynają III RP. Niestety, sytuacja jest gorsza niż przed,w czasie i po dorżnęciu PRL. Tak to się skończy. Dlaczego? Bo teraz podobnie do upadku PRL walka polityczna skierowana jest wprost przeciw państwu. Ich opozycja to obecne władze III RP - tego bękarta z Magdalenki, który wymknął się spod kontroli.

Więcej. Upadek jest nieunikniony, ponieważ jak w PRL nie istnieje polityczne zaplecze w narodzie - jak w czasie kampanii mówią - a w polskiej rzeczywistości (sobiepaństwa) warunek podstawowy, bez którego nie ma pozytywnego sukcesu.

To po pierwsze. Po kolejne: obecna sytuacja w Polsce sieje zamęt po obu stronach europejskiego nierozstrzygniętego konfliktu: Eurokołchoz w nowym wydaniu (masoneria z zapleczem) czy Europa Ojczyzn (konserwatyzm z zapleczem).

Tutaj mamy źródło polskiego upadku, jaki się szykuje.

 • Po bezpardonowej ekspansji jak nazywaliśmy WSI-owych chłopaków nowego wyścigu „Chamów” i „Żydów” ludzie Kiszczaka uwłaszczanie na PRL, ludzie Geremka w nowe obszary udostępnione w Magdalence i podatkowe uprzywilejowanie.
 • Taka sama bezpardonowa ekspansja a la Macierewicz – obrazowo rzecz ujmując.
  Mamy stan po walce: rannych po obu stronach. Ci ranni dychający jeszcze, to jak nazywam IV konspiracja. Podzielni partyjniactwem, dla niepoznaki, nazywanym polityką.

  W zwarcie wejść trzeba. Niestety, w sytuacji bardzo trudnej. Zaniedbania grają dla masonerii. Winę za nie ponosi obecna władza. Wychodzimy na takich samych naiwniaków jak Jaruzelski. Czy tak samo nas ograją? Najpewniej tak.

  Liczę jednak na rozsądek i umiarkowane skierowanie się do mądrości sponiewieranych obywateli. Pana Banasia uwalają pod płaszczykiem poniewierania zwykłych ludzi (tak się dzieje), a wiemy, że idzie o oligarchów. (na nowo otwarta karta... NIK)

  Czas, aby pałeczkę przejmowali parlamentarzyści naszej strony... u nas w PT narzędzie czeka od 13 lat.

  witold k

  6 grudnia 2019

 • 5
  Ocena: 5 (6 głosów)
  Twoja ocena: Brak