Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Takie pytanie zdaje się przebijać nie tylko u nas, ale także w ogólnej przestrzeni. No więc. Jak na ironię skasowanie (ordynacja proporcjonalna) nadziei dla nowej siły jest nadzieją dla takowej.

Mam już swoje lata i przeżyłem wiele nieokiełznanych raptusów (sam jestem raptusem). Byłem w koalicji i w opozycji (Samorząd PT) Wiem, na czym polega trudna dla opozycji rzeczywistość. Po pierwsze jest permanentnie pozbawiana podstawowej bieżącej wiedzy na temat np. działań w polityce (w naszym przypadku międzynarodowej). Starałem się taką wiedzą służyć. Bez skutku - bo "Witek przecież od nich, a nie od nas". Polskie oszołomstwo. Dokładnie tak jest na szczeblu państwowym. Wiele tu mamy okoliczności: od rywalizacji personalnych, po obawy na temat potencjalnych zachowań mogących dezawuować bieżące poczynania. Owszem pojawia się tutaj element samo wyprowadzania stron w pole. (Casus Gierka dla przykładu). Nigdy nie jest tak, że jedna strona jest w posiadaniu wszelkich - wszystkich okoliczności, które muszą być wzięte pod uwagę przed decyzją.

"Sztandary" Federacji: P. Antoni ma rację - to kosmiczne oszołomstwo, potrzebne, wynikające z braku orientacji w sytuacji. I tutaj klou... Pytanie o to, czy grupa jest w stanie przyjąć bieżący stan, okoliczności, i co z nim zrobi.

Powtórzę za swoją pisaniną. Obecna ekipa jak nikt dotychczas podejmuje rozgrywkę z żydowskim oszołomstwem z pozycji interesu Polski. Musimy taką grę wreszcie rozpocząć i do końca ją przeprowadzić. Tak. PRL i III RP skutecznie stawia opór żydowskiemu szowinizmowi, jednak dopiero ta ekipa podejmuje rękawicę. Federacja jest tutaj potrzebna i to, jak widzę, dokładnie w takiej sile. Nie większej.

Niestety. Działania są odrzucane ze zwykłej polskiej przywary – braku zaufania, wyalienowania się elit, które funkcjonują tylko i wyłącznie w oderwaniu od dołów. Tak było zawsze. Polityka w ten sposób została sprowadzona do gierek koterii. Niestety, ze szkodą dla polskiego przyrodzonego żywiołu. Ku zadowoleniu sąsiadów i tych mających się za współtwórców państwowości nad Wisłą.

Zatem: Strony idą w zaparte i w pewnym momencie nikt nie wie, co się dzieje i jakie będą konsekwencje...

Zapraszamy Federację do założenia u nas konta i do dzielności na nim. Lokalni działacze. Wierchuszka - bez żadnych warunków przystępuje do "Zjednoczonej Prawicy" i tam zapoznanje się z sytuacją i służy za gorący kartofel. To zdaje się wypełnia ambicje Federacji.

witold k

27 października 2019

4
Ocena: 4 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak