Skip to main content

Marcin P. - blog

portret użytkownika Marcin P.

Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków

projekt-segregacja-sanitarna.jpg

W dzień po rocznicy wprowadzenia stanu wojennego posłowie rządzącej koalicji postanowili zgłosić projekt segregacji Polaków na ludzi i podludzi, na godnych i niegodnych, ....

Wśród wnioskodawców znajdziemy posła naszego okręgu.

Posłowi Robertowi Telusowi marzy się segregacja sanitarna!!!
Chce podzielić Polaków na ludzi i podludzi, na tych godnych i niegodnych normalnego życia!
No cóż po tym jak głosuje w kwestii aborcji już nic mnie nie zdziwi.

Marcin

15 grudnia 2021

portret użytkownika Marcin P.

Podwyżki, saneczki, samochodziki

herbPT.svg.png

Państwo radni, Ci sprzedani i Ci nie sprzedajni obradowali dziś na 2 sesji.
Oczywiście porządek obrad przedstawiony mieszkańcom nie zawierał istotnych punktów, które w formie autopoprawki wniósł przewodniczący rady M. Błaszczyński, a to są m.in. - - - podniesienie podatków od nieruchomości
- zakup saneczek na święta
- zakup nowego samochodu dla MOKu.

portret użytkownika Marcin P.

TV Piotrków - czyli czego piotrkowianie się nie dowiedzą

TV Piotrków - czyli czego piotrkowianie się nie dowiedzą.

Zastanawiałem się czy poruszać ten temat, czy też nie. Dla wszystkich choć trochę myślących jasne jest, że ta urzędowa telewizja wprost zależna od władzy pokazuje to co uważa za stosowne, a raczej to co jest zgodne z aktualną mądrością etapu.

[Aktualizacja] Piotrków Trybunalski - jednym z liderów informatyzacji w Europie Środkowo-Wschodniej

portret użytkownika Marcin P.

Piotrków Trybunalski Lider Cyfrowej Administracji

Piotrkowski magistrat jest liderem samorządowej cyfryzacji w Polsce!

Piotrków Trybunalski jest jednym z liderów informatyzacji w Europie Środkowo-Wschodniej…miasto zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem Euro Crest Award.

Między innymi takie informacje propagował piotrkowski magistrat chwaląc się swoimi osiągnięciami.

Stop aborcji - zbiórka podpisów

portret użytkownika Marcin P.
Stop aborcji - Moje pokolenie powstrzyma aborcję

Po drobnych perturbacjach, "formalnych" kłodach rzucanych pod nogi, Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji" został zarejestrowany i od soboty 09.04.2016 rozpoczął zbiórkę podpisów na rzecz zmiany ustawy z dnia 07.01.1993: o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży oraz ustawy z dnia 06.06.1997 r. : kodeks karny.

Proszę każdego, któremu problem zabijania ok. 1000 dzieci rocznie w Polsce nie jest obojętny o pobranie listy, podpisanie, zebranie wśród rodziny znajomych, parafii itp. i przekazanie jej na wskazany na niej adres.

portret użytkownika Marcin P.

Kursy dla Proliferów

Fundacja Pro - prawo do życia od stycznia 2012 roku organizuje kursy dla prolajferów, na których uczy jak skutecznie bronić życia. Zorganizowała 48 kursów w których udział wzięło 639 osób. Tworzy w ten sposób prolajfową armię, która zmienia Polskę. Dzięki kursom ma komórki lokalne fundacji w kilkunastu miastach Polski.

Jeden z najbliższych kursów odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim 09.05.2015 r.

Inwestycje wsparte dofinansowaniem

portret użytkownika Marcin P.
herbPT.svg.png

Na stronie www.piotrkow.pl pojawiła się informacja "Inwestycje wsparte dofinansowaniem":

2 mln 149 tys. 227 zł pozyskali piotrkowscy urzędnicy z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z Łodzi.

portret użytkownika Marcin P.

Dziękuję za zaufanie

Wyniki_PIS_okreg_4

Choć Panom Komputery Wysiadły, Miejska Komisja Wyborcza podliczyła i opublikowała wyniki głosowania. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, a zaufało mi 157 osób, dzięki czemu uzyskałem 3 wynik na liście PIS w okręgu 4. Jeszcze raz dziękuję.

Petycja: O odrzucenie projektu ustawy o in vitro

portret użytkownika Marcin P.

Właśnie podpisałem petycję "O Odrzucenie projektu ustawy o in vitro" adresowaną do Ministra Zdrowia Bartosza Arłukowicza utworzoną przez Pana Andrzeja Banacha.

Że jest to ważny temat nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Mam nadzieję, że wśród nas znajdzie się kilku chętnych do poparcia.

Oto jej treść:

Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz
O odrzucenie projektu ustawy o in vitro.

Szanowny Panie Ministrze:

STOP rozbiórkom altan

portret użytkownika Marcin P.
Stop rozbiórkom altan

Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego (sprzed ponad 2 lat) wszyscy parlamentarzyści od lewa do prawa fotografowali się z działkowcami na tle ich ogródków. Pełno było obietnic, zrozumienia, w końcu nowa ustawa o powstała. Ale czy działkowcy mogą spać spokojnie?

9 stycznia 2014 r. Naczelny Sąd Administracyjny wydał wyrok stawiający pod znakiem zapytania legalność, a więc i dalsze istnienie, prawie wszystkich altan w ogrodach działkowych. NSA poparł stanowisko nadzoru budowlanego, iż z ustawy prawo budowlane wynika, że bez decyzji o pozwoleniu na budowę w ogrodzie działkowym można postawić jedynie altanę pozbawioną litych ścian. Wszystkie obiekty nie spełniające tych warunków, a wzniesione bez pozwolenia na budowę, są wg nadzoru budowlanego samowolą budowlaną. Od 9 stycznia br. praktycznie każdy z działkowców powinien więc mieć świadomość, że - w opinii urzędników - złamał prawo budowlane.

Zachęcam wszystkich (nie tylko działkowców) do poparcia inicjatywy ustawodawczej poprzez złożenie podpisu pod projektem o zmianie ustawy - Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw. Nowelizacja ta ma uchronić przed rozbiórką 900 000 altan w ROD. Sprawa wywołuje wiele emocji wśród działkowców, dlatego do składania podpisów na listach poparcia nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Potwierdzeniem tego jest 25 000 podpisów, które działkowcy zebrali w zaledwie dwa tygodnie. Akcja nabiera dopiero tempa, wymaganych jest 100 tysięcy podpisów do złożenia projektu w Sejmie.

Każdy pełnoletni obywatel ma prawo złożenia podpisu na listach poparcia pod projektem do czego zachęcam. Możesz to zrobić u członków Zarządu każdego Rodzinnego Ogrodu Działkowego w Piotrkowie.

14 sierpnia 2014

klucze aktywacyjne Windows i Office od piotrkowskiego magistratu

portret użytkownika Marcin P.
Zarządzenie nr 276/2014

Piotrkowski magistrat, lider e-urzędowości (jak sam się reklamuje) opublikował w Biuletynie Informacji Publicznej coś, czego powinien strzec przed nieuprawnionym dostępem. W dniu 28.07.2014 r. opublikowane zostało Zarządzenie Prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka nr 276 z dnia 24.07.2014 r. „w/s nieodpłatnego przekazania sprzętu komputerowego jednostce organizacyjnej Miasta Piotrkowa Trybunalskiego”.

Minister Arłukowicz – cudotwórca

portret użytkownika Marcin P.
Mleko Nutramigen 2

Do tej pory instytucją, która potrafiła uzdrowić był ZUS (Zakład Upokarzający Społeczeństwo). Najwidoczniej minister zdrowia Bartosz Arłukowicz chce się zapisać równie „cudownymi” uzdrowieniami.

Jak?

Najprościej jak się da, zniesieniem refundacji (bądź jej ograniczeniem) podstawowych leków, preparatów leczniczych. Otóż stało się, jednym podpisem setki dzieci (spokojnie można stwierdzić tysiące) zostało z dniem 01.04.2014 r. uzdrowionych.

Subskrybuj zawartość