Skip to main content

Publikacja wyroku Trybunału Konstytucyjnego może być aktem założycielskim IV RP?

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Trybunał Konstytucyjny, przypomnę bękart tajnego układu Zachodu z Rosją po tym jak sankcje USA na Juntę Wojskową w Polsce legły w gruzach w wyniku niesubordynacji zachodniej komuny np. Argentyny wobec USA. (Podawałem przykłady piotrkowskiej PIOMY.) Późną III RP – jak już układowcy z „Magdalenki” w mundurkach prawicy pod szyłem PiS połapali się, że czas się ewakuować spod skrzydeł Geremka i Kiszczaka postanowili przejąć owego bękarta TK. Resztę pamiętamy… Wałęsa jeszcze w koszulce chodzi…. Tak - konstytucji, którą obywatele w referendum odrzucili.

Do meritum

TK wczoraj (27 stycznia 2021) Rząd publikacją uzasadnienia do zakazu aborcji eugenicznej zdają się mówić przepraszamy. Publikacja oddaje godność poniewieranym przez XXX lat polskim liderom – w tym przypadku aborcji wskażę Marka Jurka (trzech muszkieterów). Mamy jeszcze do uszanowania podziękowania na polu biznesu; po latach niszczenia nazwanych (obecnie) Januszami - Grażynami biznesu. To kolejna polska naiwność, która dała swobodę dominacji postubeckiego i post geremkowskiego biznesu w III RP.

Ofiary szczurołapa z Wrocławia to już wiemy jak ich matki i ojcowie: traktorzystki i junacy; wylądują w domu starców. Będą to większe koszty niż pomoc urodzonym chorym.

witold k

28 stycznia 2021

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak