Skip to main content

Zbigniew Ziemba

Czwarty Gminny Dzień Papieski

08.10.2011 14:00
10.10.2011 15:00
czwarte.jpg

Sobota, 8 października 2011 r.
14.30 Otwarcie Pikniku Papieskiego na boisku w Bogdanowie
14.40 Mecz Urząd Gminy Wola Krzysztoporska vs Urząd Gminy Bełchatów
W czasie trwania meczu zawody dla dzieci oraz możliwość poczęstunku wypieków Pań z KGW.
15.30 Koncert Wspólnoty Zjednoczeni w Trójcy.
... 16.00 Ogłoszenie wyników - zawodów sportowych i konkursu plastycznego dla Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych – do wygrania wiele atrakcyjnych nagród dla dzieci: min. piłka z podpisami brązowych medalistów Mistrzostw Europy w Piłkę Siatkową.

Uroczystości smoleńskie w Gomulinie

10.kwietnia.Smoleńsk.jpeg

Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Nabożeństwo odbędzie się w kościele parafialnym p.w. św. Mikołaja w Gomulinie 10 kwietnia 2011r. o godz.10:30. W czasie uroczystości nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy upamiętniającej Prezydenta Rzeczpospolitej LECHA KACZYŃSKIEGO i Prezydenta RP. na Uchodźstwie RYSZARDA KACZOROWSKIEGO oraz pozostałe ofiary katastrofy.

Zbyszek

Wnuczka Estery Rojer czyli pani Komorowska

czytaj.jpeg

Wnuczka Estery Rojer czyli pani Komorowska

Wyszło szydło z worka i znamy prawdopodobnych antenatów pani Komorowskiej. Nazwiska Rojer i Dziadzia nie wzbudzają ani pasji ani niechęci ale pytanie. Dlaczego dotychczas były ukrywane? Może odpowiedz znajdziemy w dokumentach IPN. Ale na pewno warto polecić art. Rodzinna historia prezydentowej w aktach IPN w ostatnim wydaniu Gazety Polskiej. Polecam.

Więcej na: www.gazetapolska.pl

Zbyszek

12 grudnia 2010

Serdecznie dziękuję!

logo_PKW.jpg

Serdecznie dziękuję mieszkańcom gmin Wola Krzysztoporska i Grabica za okazane mi zaufanie.

W dniu 21 listopada aż 1005 (najlepszy wynik wśród wszystkich radnych powiatu) uznało, że chce by ich przedstawicielem w Radzie Powiatu Piotrkowskiego był Zbigniew Jan Ziemba.

Jest to dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie by najlepiej jak potrafię służyć mieszkańcom Ziemi Piotrkowskiej. Serdecznie dziękuję!

Zbyszek
24 listopada 2010

Zbigniew Jan Ziemba zgłasza się do służby samorządowej

urna.jpeg

Przed czterema laty, w dniu 12 listopada 2006r. po raz pierwszy uzyskałem mandat radnego powiatu i od tego czasu nieprzerwanie pracuję na rzecz społeczności lokalnej. Wiele istotnych rzeczy udało się zrealizować dla dobra mieszkańców powiatu ale nadal wspólnie mamy wiele planów, które trzeba zrealizować. W najbliższą niedzielę poddam się weryfikacji wyborców. Dziś stając przed wyborcami, patrząc szczerze prosto w oczy proszę o głos. Dla ogólnego dobra.

Głos dla Krzysztofa

powiat_piotrkowski.svg.png

Wśród wielu kandydatów do Rady Powiatu Piotrkowskiego są osoby o znaczącym dorobku zawodowym i istotnym wkładzie w prace społecznikowską. Taką osobą jest Krzysztof Sztark od dawna oddany swej społeczności dla której pracuje już od wielu lat.

Dziś nawołujemy mieszkańców gmin Ręczno, Aleksandrów i Łęki Szlacheckie, 21 listopada oddajcie swój głos na Krzysztofa.

Zbyszek

11 listopada 2010

Książka mniej nudna od innych nieciekawych

przeklejony z facebooka.jpg

Nowy głos w dysputach nad historią Piotrkowa Trybunalskiego.

Tak ogólnie można określić wydaną niedawno książkę pt. Socjaliści w piotrkowskim magistracie. Publikacja długo przeleżała w przepastnej szufladzie ale jako pozycja historyczna nie straciła na aktualności. Książka jest mniej nudna od innych nieciekawych pozycji wydawniczych.

Kto ciekawy niechaj czyta.
Do nabycia w dobrych księgarniach na terenie Piotrkowa albo otrzymania w prezencie od autora.

Zbyszek

6 listopada 2010

Dla dobra mieszkańców powiatu

powiat_piotrkowski.svg.png

Mieszkańcy Ziemi Piotrkowskiej w dniu 21 listopada wybiorą nowe władze samorządowe wszystkich szczebli od gmin poprzez miasta i powiaty po sejmiki wojewódzkie. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość z pełnym zaangażowaniem bierze udział w tych ważnych wyborach.

Nowa Jakość Samorządu

Nowa Jakość Samorządu pod tym hasłem idziemy do wyborów samorządowych w 2010r. Nowa jakość jest potrzebna w każdej jednostce samorządu terytorialnego. Potrzebne jest nowe otwarcie, nowe pomysły, nowy styl pracy. Zasiedziałe układy nie sprawdziły się, a koterie gabinetowe pokazują, że potrafią zabiegać jedynie o własne interesy zamiast podejmować starania dla powszechnego dobra wszystkich członków społeczności.

Dlaczego?

Kiedy przyjdą także do mnie by strzelając w moim kierunku zabić Kaczyńskiego? Mam nadzieję, że nigdy.
Ale wciąż mam w pamięci echa zbrodni politycznej do, której doszło w Łodzi.

Subskrybuj zawartość