Skip to main content
portret użytkownika witold k

Uchodźcy. To współczesny bon mot, ksywka, nie wiem - kryptonim operacyjny wielowątkowy najnowszego biznesu, którego celem głównym miało być opróżnienie terenów inwestycyjnych na Bliskim Wschodzie. Forma zadłużenia narodowych państw ich (imigrantów) pochodzenia (casus PRL).

To operacja, która już dawno zerwała się strategom z łańcucha i żyje oddzielnym życiem. To bomba, która wybuchła z bardzo długim opóźnieniem. Poczynając od okupacji, przez formy rozgrywania podbitymi (w istocie) współczesnymi koloniami - w walce wielkich np. Zimna Wojna, po asekuracyjne szukanie terenów dla Izraela, gdyby kolejna Judeopolonia, jak poprzednie, spaliły na panewce.

Politycy nie pytają - jedni, nie informują - drudzy, kto tu z kim robi interes, tylko manipulują miliony. Osobiście porównuję obecny program niszczenia tożsamości (przy okazji) Europy do akcji, jaką wykonał Związek Sowiecki w Ameryce po upadku okupacji Wietnamu. Mowa o naiwniakach spod znaku pacyfistycznego.

Do meritum.

Jeśli nasi pożyteczni idioci - opozycja totalna - mogą szczerze służyć propagandzie strategów od mokrej roboty, to Prymas już nie może. Wygłoszone strachy na Lachy wobec księży występujących, jak Prymas powiedział: w manifestacjach antyuchodźczych, są powodem tej refleksji.

Manipulacja, jaka dokonała i dokonuje się w spr. uruchomienia masowej emigracji do Europy, przekroczyła wszelkie możliwe bariery. Kraje Zachodu Europy już dawno zaciągnęły przydatne elity i je zagospodarowali w swej gospodarce i polityce. Ludzi ze społecznych dołów, nieprzydatnych postanowiono ściągnąć do obozów koncentracyjnych, a następnie dobić nimi kraje byłych demoludów. To strona zarządzana przez Sorosa. Elity, najogólniej mówiąc, islamskich przywódców wykorzystali akcje do swoich celów, wyprowadzili na stronę wroga wojowników pobudzając ich ideałami przywódcy Mahometa. Mamy więc zaplanowany gospodarczy upadek tych krajów europejskich, które nie zostały włączone w obcinanie zysków z akcji (sprowadzenie tysięcy żołądków na socjal). Mamy także żołnierzy - bojowników organizacji, których celem jest ponowny powrót Islamu do Europy. Próby - formy eliminowania zagrożenia (inwigilacja, policja) to kolejne wydanie pieniędzy - kolejne niszczenie. Finansowe niszczenie Europy.

Międzymorze okazuje się tu ratunkiem dla Europy, które na nowo ułoży współpracę z byłymi koloniami raz Wschodu raz Zachodu.

witold k

19 października 2017

Imigranci, terroryści, masowe przesiedlanie ludności

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak