Skip to main content

Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej w kraju drugiej na świecie - nowoczesnej Konstytucji

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Przejazdem - tak dla otrzeźwienia konkurentom do polskiego tortu. Wspomnę tylko, że ówczesna masoneria nawet nie myślała, ażeby w Konstytucji 3 Majowej nie było wezwania do Najwyższego. Wzięli na przetrzymanie.

Zostawię z boku sprawę rzeczywistego powodu prezydenckiej inspekcji serca Europy, w którym zagnieździł się ochrzczony Lach. Zostawię, bo dziś trudno określić czy Międzymorze to potencjalny gospodarczy hegemon, czy może lej po nuklearnym konflikcie. Wiemy, że USA jest zacofane w nowoczesnych technologiach, jakie są w zasięgu Rosjan i Chińczyków.

Zatrzymam się kolejny raz nad potęgą manipulacji, w której zaplątały się współczesne elity łowiące ryby przed siecią - nie na światowych szczytach (o tym wyżej ułożone akapity), a tu, na dole w samorządzie terytorialnym.

Do głowy mi nie przyszło w 1989 i 90, w którym zaprzęgnięto mnie do ograniczonego kompetencyjnie samorządu, że po latach - zamiast koterie przegonić - zafundują naiwniakom budżet obywatelski.

Radni przygotowujący projekty przyznają się do braku społecznego, politycznego mandatu. Kim bowiem w normalnej sytuacji jest radny… Kogo jak nie obywateli reprezentuje, gdzieśmy poszli, jak z tego wyjść?

witold k

7 lipca 2017

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak