Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-ukraina.gif

Nie wiadomo gdzie jest prezydent Ukrainy. Wiadomo, że premier Donald udzieliłby, gdyby nie było to niepoprawne politycznie, azylu. Ministrowi Sikorskiemu Janukowicz się naraził, bo nie powybijał liderów opozycji. Może jeszcze Putin pomoże… może gdzieś polecą, że zięcia zanim jeszcze na urzędzie Prezydenta III RP zasiadł przypomnę.

Na poważne. Wielki szacunek dla Ukraińców za to jak się maksymalnie zaangażowali, jak się organizują. Przekroczyli energię naszego solidarnościowego karnawału. Kiedy ichniejsza Junta Wojskowa się z nimi rozprawi? Oligarchowie czy Komisarze zahandlują Ukraińcami i Ukrainą? jeszcze nie wiemy. Karabinami czy zbokami ich zdominują… Przy okazji. Po co było Lenina do Moskwy posyłać… Komisarzy w Moskwie obsadzać nie lepiej od razu w Brukseli. A ta rzekoma walka Zachodu z Oligarchami to nie chichot historii?

Do meritum. Janukowycz to co najwyżej Maniutek – drobny cwaniaczek zaspokajający się obrywkami i kolegami pochowanymi w fałdach. Przypomnę PRL i III RP. Oligarchowie nie za wiele różnią się do Komisarzy. Jedyna różnica to to, że Oligarcha wychodzi na kapitalistę a Komisarz na Komunistę. Oligarcha swoje zyski umacnia Komisarz przejada.

witold k

24 lutego 2014

3.5
Ocena: 3.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak