Skip to main content

V rocznica rozwiązania WSI

portret użytkownika witold k
Logo_WSI.jpeg

Słusznie prawi Pan Centkiewicz, że Dukaczewski jest jednym z dziesiątek zadających pytania. Przedtem jeszcze... Pełne uszanowanie dla: Lecha Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza dla Pana Centkiewicza i niezliczonej ilości wspaniałych Polaków, którzy doprowadzili? do likwidacji mafii.

Niestety. Wychowanek, jak nazywam: wsiowych chłopaków (Bronisław Komorowski - Prezydent III RP) wolał, 14 lutego imprezować, niż hołd Armii Krajowej oddać. To jedna strona medalu. Druga. Do rondelka układają się Ci, których nikt by nie posądził o to, że za komuny lody kręcili... Tu uwaga: od czci i wiary odsądzają tych, którzy ważą się mieć odrębne zdanie na ten temat – to oficjalnie jest polityka przez duże P. Chichot historii. Znów krzyże wieszają na łotrach. Dlaczego? Bo większość została z boku.

Jest zatem pytanie. O co chodzi. O usunięcie koryta czy świń...

witold k

17 lutego 2012

3.666665
Ocena: 3.7 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Słusznie Autor prawi

portret użytkownika Danuta

Słusznie Autor prawi. Należy docenić próby politycznego porządkowania kraju. Nie ulega wątpliwości, że należało rozwiązać WSI. Myliłyby się jednak ten, który myślałby, że Ci nowi to przykład: bezstronności, uczciwości, szlachetności. Oj nie!!! PiS na ten przykład, wyrzuca (podskórnie) innym zawłaszczania pozycji pod układ... sam to niby tego nie robi??? Tu uwaga, dlaczego inne partie - grupy samorządowe... tego nie wykazują. Kto zgadnie?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.