Skip to main content
portret użytkownika witold k

W tych dniach biznesmeni (z półki sierżantów bezpieki - oficerowie tu przypomnę poszli w TVN banki i spółki) obecnie duńscy, belgijscy, holenderscy kto wie jacy jeszcze... protestują. Ciągniki bankowe własności wyciągnęli – pokazali, i obornik rozrzucili. Bohaterzy jak się patrzy. Rzecz w tym, że wedle ich rozumienia kapitalizmu to polskie państwo ma pokryć ich szkody wynikłe z pomoru świń. Polskie państwo nie oni czy ich karbowi z wymienianych krajów. Wskazane kraje znalazły polskich naiwniaków i gnojowice główny problem Zachodu wylewają w Polsce. Biznes polega na tym, że polski spragniony dobrobytu chłop bierze prosięta (przywożą mu) wyżywia je w Polsce i oddaje właścicielowi w np. Danii. Zadowolony ciągnik na raty i naiwność unijnych łapaczy datacji wyprowadza kolejny raz na szosę – walczy jak za PRL.

Istny PRL - za jego kolejnej prowokacji aż do upadku i przejęcia rynku. Więcej. Godnie znosimy kilka razy w roku spuszczania gnojowicy – smród na ca 25 kilometrów, ale jak w Polsce pojawi się pomysł aby u nas nie na Zachodzie produkować prosięta to protest, strajk a jakże ku zadowoleniu – kto zgadnie kogo.

Jesteśmy post kolonią. Podobny pozom polskiego przedsiębiorcy dotyczy wszystkich gałęzi w szczególności handlu. To był tu przypomnę konik Geremka. Przejąć po PRL handel. Co rzekomi właściciele np. Żabki będę na drogach wyrzucać jak ich do muru przypili ich problem.

Pozycja sklepikarzy (nie tylko) to pozycja chłopa hodująca komuś świnie. Super hiper markety tutaj za zgodną stron właśnie międzypaństwowych (Geremek) korporacji nic nie obchodzi bo ubezpieczenie mają od start wynikłych z tego, że podnajemcy bankrutują. Wskaże tu naiwność Samoobronny która do południa blokowała drogi a po południu chodziła na zakupy do hipermarketów tacy jesteśmy mądrzy… mało się zmienia - to oddzielny temat równie trudny i naiwny.

Jeśli wskaże dlaczego Antoni Macierewicz pojawia się na zebraniu chłopów (zapomniał dykt z napisami o kwotach czy urzędach jakie pojawią się) to zobaczymy pełnię naszego polskiego szaleństwa. Pojawił się tam aby blokować jakakolwiek szanse nowemu parlamentarnemu narybkowi zwłaszcza że tenże mógłby być lepszy merytorycznie czy politycznie. Na boku pozostawiam merytorycznie kompetencje czy uprawnienia co w istocie jest elementem kolejnej manipulacji.

witold k

20 lipca 2021

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak