Skip to main content

Ustawa znosząca prawo do odmowy mandatu i wprowadzająca nakładanie grzywien bez rozprawy

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

W przeciwieństwie do anty pisowskich intelektualistów od kopiuj wklej uważam pomysł wprowadzenia obowiązku wpłaty za mandat oryginalną formą wyłuskania nielogicznego, niepolitycznego wariactwa, jakie zadomowiło się po nieskutecznych próbach obalenia administracji państwa.

Przypomnijmy, kto kieruje, od 2015 roku, administracją. Kieruje nią zespól kolaborantów z „Magdalenki”, który późno, bo późno, ale zmienił cel i kierunek polityczny. Jeśli w tej sytuacji można rozumieć zacietrzewianie produktu TVNo-podobnego, to jak zrozumieć całą resztę – pożytecznych (dla eurokołchozu) idiotów walących na oślep.

Uwaga. Żadne argumenty nie są wstanie powstrzymać antypisowego szaleństwa, które to w istocie stało się najzwyczajniejszą anarchią. Aparat państwa nie wprowadza form radykalnych represji, pozwala na opluwanie np. policjanta – mamy dowód na to, że nie ma powtórki z PRL nie ma już Cyrankiewicza, Gomółki i Jaruzelskiego.

Jeśli nie można uzyskać minimum politycznej odpowiedzialności to przynajmniej powinno się pobrać od tych ludzi haracz. Chcą walczyć z wiatrakami to niech płacą za ich obsługę. Niech, kto powie, że obecna administracja to socjaliści... To kapitaliści, moi mili parafianie. Myślę, że za oplucie policjanta stawka powinna być przynajmniej 10.000 zeta.

To w tym kontekście, po zapoznaniu się z wpisem należy zobaczyć poczynania Prusaka z XXI wieku i konkursów w skokach narciarskich; bez hymnu dla Polski.
Maskarada rzekomego europejskiego hegemona - Niemiec. To oszołomstwo, pokazujące swe chore przeroście ambicje.

Prusak się w grobie przewraca. Owszem nakazał nam sadzić kartofle, które nas potem uratowały od głodu. Nie pozwolił Drzymale postawić domu ale szanował nas. Niemiec właśnie zwolnił Izrael od ochrony Go za II WŚ. (Zamiana Niemca na wpierw faszystę potem nazistę). Więcej: Niemiec do Arab, gdyby Go dopuszczono do obsługi konkursu narciarskiego; to hymn by nam zagrał... A tak sami sobie zaśpiewamy ku radości niemcożerców...

witold k

10 stycznia 2021

4.8
Ocena: 4.8 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak