Skip to main content

Uśmiercanie życia w łonie matki nie jest sprawą światopoglądu

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Dość słów kluczy do manipulowania do asekurowania do układania się światowych koterii. Współczesny człowiek zabija swoje nienarodzone potomstwo. Robi to z tego względu, że osiągnął taki poziom wiedzy, narzędzi, metod, które dają niespotkaną wcześniej pomoc w prowadzeniu życia i jego ratowaniu. Pokazują mu szansę przeżycia. Człowiek w przeciwieństwie do drugiego ssaka z naszych wyżyn Lwa został wyposażony w rozum. Skoro tenże pokazuje mu, że jego potomstwo nie ma szans na życie to ten z własnej nieprzymuszonej woli podejmuje decyzję co z nowym życiem zrobić. Temat jest bardzo trudny z tego właśnie względu rozumu i związanego z nim sumienia. Pulę goryczy u ludzi wzbudza aktywność ideologiczna – szatańska, która podpowiada homo sapiens alternatywne formy.

Więcej. Te formy wypowiadają ci, do których mamy zaufanie np. lekarze (jednostki) swoją wypowiedzią stawiającą życie jako podmiot wzbudzą brak zaufania. To napędza spiralę toksyczności; ta jest materiałem do rywalizacji, do walki grup politycznych. Jeśli dzieje się to na najwyższym poziome ludzkiej pionowej struktury to pojawiają się np. słowa klucze do umniejszania zjawiska, to jedni do preferowania zjawiska inni.

Wiemy, że program ograniczania produkcji ludności jest priorytetem współczesnych światowych przywódców. Powoduje to formy układania się państw ze względu na dominację światowego przywództwa. Jeśli władza pochodzi z proporcjonalnych form wyborczych to natychmiast temat staje się obszarem rywalizacji wewnątrz. Tak o to w Polsce prawica załatwiła prawicę.

witold k - radny, który skutecznie doprowadził do honorowego obywatelstwa Piotrkowiankę, która swoje życie oddała swojemu dziecku. Zapraszam Łukasza do nas do podjęcia działalności publicystycznej.

29 października 2020

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak