Skip to main content

Stop pedofilii

portret użytkownika Marcin P.
stop pedofilii

Już w najbliższą niedzielę 01.06.2014 r., po raz kolejny (poprzednio m.in 11.05.2014 r.) zbierane będą podpisy "Stop pedofilii". Podpisy zbierane będą od 9.00 do 15.00 przed kościołem oo. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim.
Jeśli nie jest ci obojętny los polskich dzieci, twoich dzieci, wnuków, przyjdź i podpisz się pod "Projektem ustawy o zmianie ustawy z dnia 6 czerwca 1997 roku kodeks karny".

Inicjatywa Ustawodawcza "Stop Pedofilii" ma na celu wprowadzenie zmian w Kodeksie Karnym, które uniemożliwia specjalistom od deprawacji seksualizacje naszych dzieci. Wedle projektu karze podlegać będą osoby, które publicznie propagują lub pochwalają podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15 zachowań seksualnych, lub dostarczają im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań.

My się na deprawacje nie godzimy. Będziemy walczyć. Z Tobą będzie nam łatwiej!

Zobacz co genderyści szykują dla naszych dzieci (załącznik).

Sprawa już poruszana na tym portalu w tym miejscu.

Szczegóły na http://www.stoppedofilii.pl/

3
Ocena: 3 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Pro Life

portret użytkownika Anna L

Dodam tylko, że mamy pozwolenie Kuri Metropolitalnej w Łodzi - z upoważnienia księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego na zbiórkę podpisów w parafiach na terenie Archidiecezji Łódzkiej.

podsumowanie zbiórki pod klasztorem O.O.Bernardynów

portret użytkownika Anna L

Jak dotąd w dwóch zbiórkach podpisów ( kilka akcji nie miało miejsca z powodu złej pogody) pod petycja zebraliśmy około 320 podpisów. Poza tymi które będą się powtarzać jest ich około 300 sztuk. Czy to dużo na Piotrków - moim zdaniem nie...
Następna zbiórka będzie w gronie zamkniętym na Zjeździe Klubów GP , natomiast w następne niedziele będziemy zbierać jeszcze pod innymi kościołami. Mamy pozwolenie kurii Łódzkiej więc szanse na zrozumienie piotrkowian są ...
Jeśli ktoś chce zbierać indywidualnie może wydrukować listy ze strony www.stopaborcji.pl
bądz z innych postów na trybunalscy.pl . Mamy czas do końca czerwca - 2 lipca listy muszą być w Sejmie RP.

Niewiara podpisujących...

portret użytkownika Stanisław

Niewiara podpisujących petycję "Stop Pedofilii" w skuteczność takich Obywatelskich inicjatyw, daje wiele do myślenia o systemie naszej "rzekomej" demokracji. Czyżby nasze społeczeństwo postrzegało nasz porządek prawny jako atrapę demokratyczną? A 80% "rzekomo" zadowolonych obywateli wg. Prezydenta było tylko w jego niczym nie uzasadnionym dobro chciejstwem, ku pokrzepieniu jego samopoczucia?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.