Skip to main content

List do społeczeństwa w obronie godności księdza

ks.bochynski.jpg

List do społeczeństwa w obronie godności księdza.

Medialne manipulacje treścią artykułu, poprzez nieuprawnione interpretacje wypowiadanych zdań, oraz wredne, szokujące, perfidnie i niczym nieuzasadnione szkalowanie wybitnego księdza – osoby wielce zasłużonej dla Piotrkowa i piotrkowian – spowodowało zdecydowaną, jednoznaczna reakcję stosunkowo dużej liczby pełnoletnich mieszkańców – zaangażowanych w obronę dobrego imienia dotychczasowego rektora kościoła Panien Dominikanek w Piotrkowie Tryb.
Te podpisy złożone pod listem otwartym niech staną się wymownym świadectwem wydanym o tym księdzu dla niezorientowanych, którzy ulegli zmasowanej, a złośliwej propagandzie.
Warto się z nim zapoznać: List do społeczeństwa w sprawie ks. Ireneusza Bochyńskiego

4.833335
Ocena: 4.8 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Nie mów fałszywego świadectwa...

Do tej szczekającej gawiedzi medialnej przyłączyła się także poseł PO z Piotrkowa Trybunalskiego Elżbieta Radziszewska. W TVN-24 w sposób zupełnie nikczemny opluła ks. Bochyńskiego, autorytatywnie oświadczając, że "ks. Bochyński jest pedofilem". Skąd posiadła tę wiedzę? Ludzie jej powiedzieli! I to jest dopiero przestępstwo przeciwko młodemu człowiekowi, który jest kapłanem! Jest to faktycznie hańba pani posłanko, ale i naruszenie dóbr osobistych księdza! Tę pani szemraną wiedzę winien w trybie pilnym ocenić prokurator, bo społeczeństwo Piotrkowa już to uczyniło.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.