Skip to main content

OSiR właścicielem hali balonowej

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Halę balonową w Piotrkowie otwarto w listopadzie ubiegłego roku. Jej właścicielem była dwuosobowa spółka Tennis-Group (współwłaścicielem był radny Sebastian Żerek*, który musiał zrezygnować ze spółki na rzecz ojca, by nie stracić mandatu radnego). Przez jakiś czas piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji wynajmował halę, niedługo jednak. Od kilku tygodniu jest już jej właścicielem. Za obiekt zapłacił 460 tysięcy złotych. Czy taki zakup to dobry interes?

Powiązane:
Hala balonowa nad kortami
Hala balonowa nad kortami - dziurawy parasol nad koalicjantami

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Powiem tak

portret użytkownika witold k

to ważne, że dyrektor OSiR podejmuje debatę, jaka tu i ówdzie, pojawia się. Szkoda, że musi czy chce dyskutować jak nazywam z internetowym tajniactwem - to taka pozostałość po PRL-u. Że podejmuje z onymi to dobrze.

Życzę żeby interes wyszedł. Żeby bogaci zostawili pieniądze dla biedniejszych znaczy - uczniów. Nie wiem czy to wyjdzie. Dobrze życzę. Przydałby się głos poszczególnych środowisk - choćby wskazanych przez dyra.

Jednak. Nie możemy nie widzieć, że dyrektor odwraca kota ogonem. Że podejmuje się kolejnego trudnego obowiązku, aby przykryć maniutkowe wojenki.

Powtarzam. Karta Miejska a nie obowiązki rynku.

Do meritum. Znajdzie się radny, który sprawę ustawi na nogi? Spowoduje aby w OSiR do obsługi hali balonowej wydzielił oddzielny rachunek bankowy a całość tej działalności będzie permanentnie kontrolowana przez Komisję rewizyjną i lokalne media.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.