Skip to main content

Liczcie się z wolą Narodu

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Powiedział biskup na Jasnej Górze... Suwerenny Naród nie może być klientem ani petentem we własnym kraju. Pełna zgoda księże Arcybiskupie. Opozycja skrzętnie to odnotowała, bo nie wyczuła prztyka pod swoim adresem. A ja pytam. Hucpa jaką nam urządzą (opozycja&koalicja), po raz kolejny, 9 października 2011, to stawianie Suwerena w jakiej roli... Pytanie do polityków, samorządowców, działaczy, nie biskupa. Czy jest choćby jedna polityczna grupa, której celem jest Suweren..., organizuje np. lokalną imprezę w której działacze nie promują się w jej trakcie. Czy jest formacja, która w przeciwieństwie do generała Jaruzelskiego, nie uważa, że kto nie z nami ten przeciwko nam...

Nie wiem dlaczego my Polacy błądzimy po bezdrożach. Pewnie jest jakiś sens... nie ważne. Ważne, że urodzonych przywódców jest za mało w polityce, stoją z boku. Dlaczego. Bo albo nie kopią się z koniem albo są niedopuszczani przez miernych-wiernych w tym sztucznie "wyhodowanych" przywódców.

Nie znajomość polskiego żywiołu - polskiej duszy jest porażający. Polakowi od kloszarda po profesora trzeba dać wolność. Co mamy. Partyjne-koteryjne-biznesowe obozy. Na ten przykład. Oczekiwałem, po katastrofie smoleńskiej, że Jarosław Kaczyński zaprosi wszystkich politycznych liderów polskiej prawicy, każe im wybrać z pośród siebie kandydata na prezydenta i poprze go.
Wygrana w cuglach.

Jest jak jest. Powiedzą takie prawo wyborcze, wszyscy tak robią... Uważam, że formacja (jeśli by taka pojawiła się) która zadeklarowała by, że nie zważając na utarte ścieżki, formalne wymogi co kadencję proponowałaby inny skład kandydatów do Samorządu i Parlamentu i tak to urzędnicy a nie radni czy posłowie tworzą regulacje, wprowadziła pełną jawność... wygrałaby. Raz i drugi... za drugim byłaby wstanie zmienić konstytucję i ustrój.

Zbliżają się, jak mówią, kolejne wybory. Portal trybunalscy.pl, wedle tradycji, oddaje swoje "łamy" do dyspozycji tych kandydatów, którzy są: politycznie antykomunistyczni, gospodarczo liberalni, moralnie katoliccy.

witold k

19 sierpnia 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Oświecony monarcha = suweren

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

LUD jako suweren to to totalna bzdura. Masa nigdy nie zagłosuje tak aby ludziom (tej masie) żyło się lepiej.
Powszechnie uważa się, że hrabia Wielopolski to łotr, sprzedawczyk.
To Wielopolski kiedyś powiedział, że dla rodaków można zrobić wiele a z rodakami nic.
Piotr Korzeniowski

W poczynionym wstępniaku

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

LUD jako suweren to to totalna bzdura. Masa nigdy nie zagłosuje tak aby ludziom (tej masie) żyło się lepiej.
Powszechnie uważa się, że hrabia Wielopolski to łotr, sprzedawczyk.
To Wielopolski kiedyś powiedział, że dla rodaków można zrobić wiele a z rodakami nic.
Piotr Korzeniowski

W poczynionym wstępniaku nie będzie o LUDZIE będzie o NARODZIE i jego elicie... a monarchia sama się zlikwidowała podobnie do współczesnego białego...
witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.