Skip to main content

Nie podoba mi się

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Nie podoba mi się to co robi POPIS – bieżąca codzienna polityka wbijania w „ziemię” byłego kolegi z opozycji - wojna parobków. Tak jak nie podoba mi się to co zrobili: Chamy i Żydy, Komandosi, KOR, ROAD...

Nie podoba mi się permanentne podpalanie lontu rzekomo prowadzącego - zapalającego barykadę przeciwnika.

Przy okazji piotrkowskiego Marszu pod nazwą „Pokojowy marsz protestacyjny” chciałbym wskazać... kilka problemów czy spraw.

 • Chamy i Żydy nie mieli za zadanie poprawić sytuacji Polaków. Jedni drugich chcieli wykopać z ośrodków decyzyjnych PRL.
 • „Komandosi” młodzi Michnik, Modzelewski, Kuroń... latając wyczarterowanym samolotem do Francji nie mieli za zadanie poprawić sytuacji Polaków. Mieli za zadanie uwalić Gomułkę a następnie uwikłać w długi, przy użyciu BMW Edwarda Gierka, – PRL.
 • KOR już pod kierownictwem pp. Michnika i Komorowskiego nie miał za zadanie poprawić sytuacji Polaków. Miał zabezpieczyć miękkie lądowanie wywalonych z PZPR Geremków i spółki.
 • Związkowcy w swej naiwności ciągle i ciągle dają pupy... lokalni „maniutkomanii” czytaj „Okrzy”.
 • POPIS nie ma za zadanie poprawić sytuacji Polaków. Podobnie jak niegdyś Chamy i Żydy ścigają się o prawa do żłobu. Dosłownie. Nie chodzi o wymianę koryta chodzi o wymianę świń. Chodzi oto co robili: Komandosi, Chamy i Żydy, KOR... pp. Kuroniowi tak z resztą jak i Kiszczakowi po głowie chodził ustrój z Meksyku. Jedna rządząca partia... rozdająca zupkę... OKP. Nie jestem pewien (choć opowiadam się po stronie PiS), czy ten kierunek nie jest obowiązujący i to po wszystkich stronach polskiej obecnej barykady...

  Owszem rozumiem, że trzeba jakoś pobudzić publiczne zainteresowanie - Będę na Marszu. Jednak numer na przejęcie władzy bądź jej utrzymanie z podwyżkami cukru, bądź mąki już nie przejdzie ani Komandosom ani Chamom. Bez wyjaśnienia kto w Polsce rządzi z czyjego nadania, co my tu w kraju możemy... na nic nazywanie polskich problemów nazwiskami ministrów. To tylko i wyłącznie budowanie zakwasów.

  Natomiast jawność, otwartość, publiczna debata a i owszem, choć to trudna droga... jak za czasów RWPG. Bardzo dobrze problem widać na dole. Mam pytanie. Dlaczego nikt z lokalnych polityków, samorządowców nie żąda... publicznie nie żąda, zwrotu pieniędzy przez p. Marina Błaszczyńskiego? Kto zgadnie!

  W Piotrkowie Trybunalskim w administracji, biznesie, mediach była bezpieka, konfidencji i ich dzieci siedzią jak za PRL... Nikt ich nie weryfikuje, sami nie deklarują lojalności... uczepili się administracyjnej machiny jak rzep do psiego ogona a nasze dzieci wyjeżdżają za chlebem. Po drugiej stronie barykady, rzekomi antykomuniści (jedyni sprawiedliwi) uczepili się, jak rzep psiego ogona, do posła Antoniego Macierewicza. Tylko uwaga, posła można utrącić administracji nie można. Zespół z „Okrzą” właśnie to robi. Kto problem opisze i podejmie środki...

  witold k

  28 maja 2011

 • 0
  Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
  Twoja ocena: Brak