Skip to main content

Jak PO walczy z opozycją - totalitaryzm w rozkwicie!

portret użytkownika Jacek Łukasik

Pisałem w poprzednim artykule o nagonce na Jarosława Kaczyńskiego. Niestety, nie kończy się na tym. Dowiadujemy się, że kilkunastu posłów oburzonych wypowiedzią Jarosława Kaczyńskiego n/t tak zwanej narodowości śląskiej, skieruje sprawę karną przeciwko rzeczonemu politykowi do prokuratury. Bardzo to niebezpieczny precedens, jeżeli z powodów niepoprawnych politycznie wypowiedzi posła szczuje się przeciwko niemu sądy i prokuraturę. O ich dyspozycyjności wobec sił różowo - czerwonych szkoda pisać - dla zainteresowanych polecam świetną stronę www.aferyprawa.com, którą w przyszłości postaram się zrecenzować.

Jej autorzy poświęcają wiele miejsca złej woli i niekompetencji polskojęzycznego wymiaru (nie)sprawiedliwości. Z jednej strony przeraża posługiwanie się w dyskursie politycznym prokuraturą i sądami. Z drugiej strony jednak pozwala na postawienie znaku równości pomiędzy lewicowo - liberalną "poprawnością polityczną" a stalinizmem! Tak, nawet nie komunizmem jako takim, ale właśnie stalinizmem!

Ochoczo do sądów i prokuratury ucieka się np. przeciwko Janowi Kobylańskiemu za jego niepoprawne politycznie wypowiedzi. Pierwsza ekipa szefów IPN na czele z Kieresiem i Kuleszą dopuściła się w tej sprawie karygodnych oszczerstw przeciwko J. Kobylańskiemu. Obecne sądy na prawdę niewiele różnią się od tych z czasów komunistycznych. Mści się brak lustracji i dekomunizacji oraz ciągłe powiązania sędziów i prokuratorów z razwiedką. A szczyty obłudy i hipokryzji bije rzekomo najbardziej "prowolnościowe" środowisko "Gazety Wyborczej", pozywające do sądów za każde krytyczne słowo, wypowiedziane na swój temat. Dla mnie Adam Michnik zachowuje się jak największy totalitarysta wszechczasów! Wiele spraw w tej kwestii może rozjaśnić nam książka Rafała Ziemkiewicza, "Michnikowszczyzna - zapis choroby", która dla wszystkich ludzi z naszej opcji powinna stać się lekturą obowiązkową.

Nie nastraja to wszystko zbyt optymistycznie. Mam jednak nadzieję, że nie staniemy się drugim państwem totalitarnym w Europie po... (nie po Białorusi, gdzie jest ustrój autorytarny, który akurat cenię), ale po... Szwecji, o której wkrótce także postaram się napisać artykuł na podstawie w/w strony www.aferyprawa.com.

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl/

8 kwietnia 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Wypełnialiście

portret użytkownika witold k

Wypełnialiście już ankietę Spisu powszechnego... Ewidentny przykład państwowej rozwałki. Pytania dotyczą tylko i wyłącznie spraw narodowych, państwowych a zaczyna się od 1989 roku. Są lepsi od prusaków. Nie ma potrzeby, na czas spisu przyjeżdżać na Śląsk, wystarczy wpisać, że jest się Ślązakiem... hanysem ecet... od 1989 roku. Super...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.