Skip to main content

Abyście byli jedno

herbPT.svg.png

Ostatnie wybory samorządowe w Piotrkowie Trybunalskim, nakładają na Radę Miasta obowiązek utworzenia koalicji, która by odzwierciedlała wyniki wyborów w Piotrkowie.

W związku z tym, że społeczeństwo naszego miasta wyraźnie wskazało na ugrupowania prawicowe, uważam, że wszyscy radni dla których jest ważny ład społeczny, dobro obywateli i miasta Piotrkowa winni wyłonić spośród siebie taką koalicję, aby była w pełni prawicowa.

Odrzućcie więc państwo wszelkie urazy, pychę, małostkowość i egoizm i zacznijcie pracować nad utworzeniem koalicji, która by mogła budować a nie burzyć, aby pomagała Prezydentowi Miasta realizować wszystkie dobre zamierzenia, a to sprawi, że mieszkańcy poczują się dobrze w swoim mieście. Piotrków Trybunalski jest najważniejszy i wymaga dobrej, kolektywnej współpracy dla dobra jego obywateli. Stańcie się nowymi ludźmi i po ludzku myślcie, po ludzku szukajcie i po ludzku wybaczajcie!

Nasza mała Ojczyzna, jaką jest dla nas niewątpliwie piotrkowski gród „to wielki, zbiorowy obowiązek”, więc dla jej służby, bądźcie razem, tak jak przystało na ludzi wyznających jedną wiarę, jedno umiłowanie naszej piotrkowskiej ziemi i „uprzątnijcie dom ojczysty …z naszych grzechów, win przeklętych” i razem a nie osobno budujcie Piotrków Trybunalski i pomagajcie jego mieszkańcom.

Służba dla społeczeństwa jest waszym zobowiązaniem zaciągniętym wtedy, kiedy podejmowaliście decyzję kandydowania do Rady Miasta. Wypełnijcie więc to zobowiązanie i nie bądźcie zgorszeniem dla współrodaków.
Z szacunkiem i pokojem

Monika Bremerska

11 grudnia 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak