Skip to main content

Jednogłośne poparcie

PM.jpg

W dniu 9 października 2010r odbyło się w Łodzi Walne Zgromadzenie Delegatów Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej.

Oprócz statutowych delegatów, udział w Walnym Zgromadzeniu wziął duszpasterz Stowarzyszenia, oraz duszpasterz rodzin Archidiecezji Łódzkiej.

Dla Piotrkowian był to ważny dzień, gdyż Zgromadzenie udzieliło jednogłośnego poparcia kandydatowi na Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w wyborach samorządowych 2010 r. – panu Piotrowi Masiarkowi.

Myślę, że pan Piotr Masiarek dobrze zasłużył się naszemu miastu, poprzez ciągłą, wieloletnią, organiczną pracę na rzecz rodziny, miasta i jego obywateli. Jest to człowiek skromny, opanowany, ciepły i widzący obecną rzeczywistość i przyszłość Piotrkowa, województwa i kraju bardzo pozytywnie. Jest wieloletnim radnym w Radzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, człowiekiem struktur „Solidarności” w Zakładzie Energetycznym i takim „bratem Łata”, który zawsze i na każdą potrzebę bliźniego reagował spontanicznie i skutecznie. Od 20 lat jest przewodniczącym Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Piotrkowie Trybunalskim. Poparcie tej kandydatury przez Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej, powinno uciąć wszelakie dysputy na temat: kto jest godzien być Prezydentem Trybunalskiego grodu. Pan Piotr jest kandydatem na urząd Prezydenta z list Prawa i Sprawiedliwości . Poprzyjmy tę kandydaturę, bo warto!

Delegat na Walne Zebranie SRK
Monika Bremerska: http://piotrmasiarek.com

23 październik 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak