Skip to main content
portret użytkownika witold k
portret użytkownika witold k

Brygada A. Tak nazwałem grupę roboczą na trybunalscy.pl

Brygada A. Tak nazwałem grupę roboczą na trybunalscy.pl. Grupę powołałem na kilka miesięcy przed ostatnimi wyborami samorządowymi. Ostatnie wydarzenia na naszym lokalnym grajdołku pokazują, że już najwyższy czas... Najwyższy czas podjąć działania ponad podziałami... jak nazwę.

portret użytkownika pasternik

Lokalna "Magdalenka" w 22 lata po...

konspira.jpg

Jaka jest odpowiedź na pytanie o potrzebę powrotu do konspiracji... do czasu kiedy trzeba było pisać pod pseudonimem. Odprawić Mszę św. w obawie przed represjami. W prywatnych mieszkaniach przedstawiać nowe trendy w kulturze. Podejmować podziemną działalność wydawniczą. Oddawać własny czas, pieniądze, czy osobiste kariery... Działać poza oficjalnym obiegiem. Obiegiem pełnym blichtru i koteryjnych rozgrywek na szczycie...

portret użytkownika witold k

Telewizja miejska

Kto zna kulisy wejścia do Piotrkowa telewizji z Bełchatowa. http://tv-piotrkow.pl Co z dotychczasową Malupą... http://malupa.info
Na ile sprawę zna Jarek Bruzda. Tu informuję, że w 2005 roku podczas kampanii wyborczej do samorządu wobec mnie czy Janusza Migdała był anty chojniakowy a naprawdę wydzwaniał do niego składając deklaracje lojalności..

24 stycznia 2010

portret użytkownika witold k

Zebrać rozgardiasz

Obserwując brak koordynacji, swego rodzaju, jak nazwałem rogardiaszu, postanawiam wskazać miejsce do którego każdy żywotnio zainteresowany może wkładać i tym samym dzielić się spostrzeżeniami, informacjami... wnioskami. Rozbudowując, w ten sposób, zaplecze i zbiorową mądrość.

witold k

24 stycznia 2010

Moje obserwacje i wnioski:

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Subskrybuj zawartość