Skip to main content

Zebrać Tych z AK

portret użytkownika witold k

Apeluję o poważną debatę Piotrkowian na tematy polityczne w naszym mieście i regionie. Istnieje pilna potrzeba konsolidacji piotrkowskiej prawicy. Oczywiście Jarosław Kaczyński ma rację, w Polsce od zawsze był podział na tych z AK i innych.

Po 2005 roku w naszym mieście dokonało się swego rodzaju zamieszanie. Należy to omówić i zaproponować nowe formy. Jako portal, który na dobre zagnieździł się w świadomości ludzi prawicy podejmiemy się patronatu jak nazywam "Piotrkowskiej Debaty".

Zwracam się do liderów poszczególnych: partii, grup, środowisk o podjęcie inicjatywy. Nasz patronat polegać ma na oddaniu do dyspozycji zainteresowanych "Grupy Tematycznej", także publikacji: wszelakich dokumentów, artów, blogów, ankiet dostępnych powszechnie.

witold k

16 czerwca 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Warunki brzegowe

Ewentualnej debaty, która miałaby obudzić zainteresowanie: liderów, wyborców... lokalną wspólnotę.

 • Stanięcie ponad personalne animozje.
 • Dobra wola wysłuchania stron
 • Określenie podstawowych atrybutów prawicowości - podjęcie działań realizujących owe
 • Maksymalna jawność debaty
 • ...

  Proszę wpisać mnie do grupy tematycznej

 • Pewnie jedną z trudności

  portret użytkownika witold k

  Pewnie jedną z trudności będzie fakt, w tej sytuacji obciążenie, że poszczególne grupy władzę rozumieją poprzez obsadzane swymi członkami stołków w tym kierowniczych. Osoby takie są ubezwłasnowolnione i z tego powodu... często, nie nadają się do debaty. W śród takich osób, to się zdarza, mamy do czynienia ze swego rodzaju usługą. Jeśli grupa, partia nie zatroszczy się o zdrowy podział w tej materii, stanie się jak się mówi „grupą trzymającą władzę” to bezwolnie staje się koterią. Uprzedza innych w ewentualnej debacie. Myślę, że można sobie z tym poradzić. Na pewno w każdym środowisku są osoby o wysokim stopniu samodzielności i autorytetu i takie powinny mieć stosowne pierwszeństwo

  witold k

  Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.