Skip to main content

Porwanie Kamińskiego i Wąsika

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Ślepa, prymitywna nienawiść. Poziom dobrych nietrzeźwych pijaczków. Premier III RP w pełni nawiedzenia poinformował, że skazani będą pomieszkać w piwnicy w Pałacu. Raczej lepiej by było, gdyby pomieszkali... Żenada! Gratulacje dla Euokołchozu to żeście sobie wyhodowali parobka. U Macioska nie miał by szans.

Porwanie Kamińskiego i Wąsika to kolejne dzieło dowódcy specjalnego oddziału ZOMO. Autorytet wpierw SLD potem PO obecnie likwidatorów III RP. Kolejny raz napiszę; wybryki wychowanka Eurokołozu Donalda T spadają na UE.

Porwanie Kamińskiego i Wąsika z Pałacu Głowy Państwa to faktyczne wybielenie uwiarygodnienie czyszczenia jakiego dokonywali kelnerzy z "Magdalenki" (pewnie dowódca ZOMO, kurier rosyjskich Żydów, konwojent znakowanych pieniędzy myśli - naiwniacy) a zwolennicy z Eurokołchozu właśnie odnaleźli swoją rękę w nocniku czego pewnie jeszcze nie wiedzą; bo to gniazdo wychowawcze wiecznej rewolucji...

Też zostałem porwany (1987), też z zemsty, też przy sfałszowanych papierach. Nieprawdziwych komunikatach z czapy; jak mówią dziś.

Trzeba czym prędzej odwieźć panów do Pałacu, poczekać na odebranie mandatów, wyznaczyć datę... wejść w konflikt ustrojowy i czekać na werdykt. Wypłacić więźniom odszkodowania.

witold k

9 stycznia 2024

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak