Skip to main content

Sikorskiemu chyba Morawiecki pomylił się z Tuskiem

portret użytkownika Z sieci

Radek Sikorski b.minister w rządzie Tuska najwyraźniej doznał przeniesienia w czasie. Kiedyś na pytanie o czym rozmawiał Tusk z Putinem w czasie spaceru na sopockim molo, stwierdził, że Putin proponował podział Ukrainy między Rosję a Polskę. A Tusk miał na tę propozycję zareagować milczeniem. Zrobiła się niezła awantura i Sikorski wszystko odwołał. Ale przeszłość odbiła się czkawką, albo nastąpiło przeniesienie w czasie, bo teraz Sikorski podzielił się rewelacją, że polski rząd w ciągu pierwszych dni wojny rozważał udział w podziale Ukrainy. A może przyczyna jest inna: może przed wystąpieniami publicznymi należałoby przebadać go alkomatem?

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

24 stycznia 2023

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Skaleczony baranek

portret użytkownika witold k
5

No. Wpierej teściu wsadził go PISowi

pierwsza sprawa to, że teść raczej nie jest (a może jest) zadowolony ze swojej inwestycji w parobka żęcia. Temuż zięciowi wydaje się, że skoro dobrze się wżenił to może więcej... mądrości przedstawiać. No i może... palić mosty nad Wisłą.
druga sprawa, bez jednoznacznie przejętych form kadencyjności będą tacy urażeni; kopać, drapać wariować. Kiedyś pytałem dlaczego Maciej Giertych nie pociągnie za ucho syna. Zwracałem też uwagę, że Czarenk mógł podziękować Giertychowi wręcz zaproponować po latach współpracę. Ale... zakwasy są ważne

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.