Skip to main content

Targowicka zdrada lewaków i liberałów nie da efektów

portret użytkownika Z sieci

Odbył się teatr w Parlamencie Europejskim, a w jego ramach „Targowicka zdrada polskich lewaków i liberałów”, żądających kary dla Polaków za to, że wybrali „niewłaściwy rząd”. Poza tym główni aktorzy odegrali swoje role. Przewodniczący PE i Przewodnicząca KE oraz szefowie głównych frakcji „dali głos”. „Głos dali” także PiSowcy i ich sojusznicy oraz, oczywiście, nasz Pan Premier. Było to ważne dla mediów i dla satysfakcji własnej aktorów. Oraz dla widowni w Polsce. Ale teraz zaczną się poważne działania. Biznes niemiecki przywoła do porządku rządzących w Niemczech – bo znaczna część środków trafi ostatecznie do różnych firm niemieckich – z pożytkiem dla Polski, oczywiście. Biznes francuski już naciska na swój rząd, bo Polska podjęła politycznie optymalną decyzję, by Francuzom zlecić budowanie w Polsce wykonanie inwestycji w elektrownie atomowe. Więc nasi rodzimi zdrajcy mogą sobie krzyczeć, a unijni politycy nas straszyć. To bez większego znaczenia. Teraz czas na optymistyczny epilog dramatu. Zagra w nim p. Donald Tusk: pojedzie do Brukseli i po powrocie oświadczy, że „załatwił Polsce środki unijne”. Bo takim jest on patriotą.

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

21 października 2021

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak

w całej tej medialnej ideologicznej papce

portret użytkownika witold k
5

w całej tej medialnej ideologicznej papce należy wskazać przemysł może ogólniej przedsiębiorców jako ofiary. To co widzimy to kolejny etap podstawowego celu rewolucji październikowej. Wschodnia Europa ma zaopatrzyć zachodnią Europę. Finansowanie Stalina 2 (rok 20 i 43) razy przez USA to zwyczajna asekuracja przed potencjałem Zachodu ewentualnie szkodliwym dla USA.

Obecnie przedsiębiorcy muszą wyprowadzić na drogę ideologów, ale skąd Ci się wzięli. No jasne, że z pieniędzy przedsiębiorców; bo Ci taki mieli nakaz od masonerii. Zresztą koncerny ponadnarodowe są zainteresowane depopulacją.

Zatem?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.