Skip to main content

Ustawa dezubekizacyjna 2020

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Zawsze. Od pierwszych działań w różnych środowiskach (dotychczas byłem samodzielnym strzelcem – tak zostało), czyli od 1985 ca maj, zaproponowania mi przez pana Jacka Tworkowskiego współpracy w ramach DLP; to czas, kiedy wątpiący w moją uczciwość antykomunistyczną zakończył się, tym właśnie, zaproponowaniem mi pracy w DLP - jak my wszyscy - oczekiwałem ujawnienia konfidencji.

Nigdy do tego nie doszło i to nie tylko ze względu na przemożny wpływ bezpieki na polityczne życie w kraju, – mowa o jego kulisach, w których nie było mowy o obywatelskim uwłaszczeniu rodaków a o kolejnym starciu pomiędzy założycielami PRL.

Jeśli dołożyć fakt źródła trwania PRL-u i kontroli nad potencjalnym nowym bytem, późnej nazwanym III RP, w formie ostatnio u nas przywołanego szmalcownistwa, to zobaczymy rzeczywistość.

Kwintesencją zdominowania III RP przez owo szmalcownistwo jest fakt totalnego zwalczania ignorowania ustawy o CBA. Wtrącę tu, że w ciągu tych lat od Magdalenki ciągle zastają zaakceptowane zwyczaje PRL na grunt III RP. Przykład: zwolnienie z potencjalnej odpowiedzialności karnej ministra, który przelał pieniądze byłemu mafiosie na zakup respiratorów a które respiratory nie zostały wtedy zakupione. Cisza! Należy się nam wyjaśnienie czy to rzeczywiście były mafiosa, a jeśli to, co to znaczy w istocie. Bo; jest jasnym (kolejnym) przekazem dla reszty uwłaszczających się na zmianie ustroju.

Tak jak wtedy, czyli na moje rozeznanie, od 1984 roku, próby pogodzenia się na nowo Chamów i Żydów to jest na rok od wykonania przez generała Jaruzelskiego wstępnego porozumienia pod nickiem TK Trybunał Konstytucyjny, po dzień dzisiejszy, nie zostało powiedziane; co i jak.

Teren nam się zagęścił a polityczne władze nie mają wyborczego demokratycznego mandatu – ordynacja proporcjonalna.

Do meritum

Pomniejszanie emerytur bezpiece i ich parobkom to owszem historyczna sprawiedliwość tyle polityczna, co naiwna, ale jednak. Przypomnę tutaj, że chronieni w Magdalence uwłaszczyli się i mają się dobrze. Obecnie potrzeba jest statystyka osób z nowych już powstałych np. za pisolandii firmach, to w większości, potomkowie bezpieki z PRL. Pełno ich w korytarzach obecnej władzy, bo ta to PC oszołomstwo.

Pytanie jest o pomniejszenie emerytur jurto… Te dzisiejsze pomniejszanie zostało sprowadzone na szczyty polityki historycznej i jako takie powinny być zrealizowane. Nic to, że naiwnie, że po czasie, że była biznesowa bezpieka z pierwszego szeregu to dziś czyści podatnicy – przeprali pieniądze.

Pytanie jest takie. Dalej będziemy brnąć na ścianę, czy może jednak uczciwość, jasność przekazu przede wszystkim w porę - nie po czasie.

Uważam, że należy mi się podanie trzech nazwisk piotrkowskich urzędników bezpieki, którzy urządzili na mnie polowanie w 1987 roku. Ile mieli emerytury i ile mają. Operacja „Zorza”

Nie było jasnego odcięcia się III RP od PRL i to jest to najważniejsze osiągniecie p. Jarosława Kaczyńskiego - moi mili parafianie. Reszta to konsekwencja. Nie ma co udawać, że jest inaczej. Brnąć w pułapkę ofsajdową na wszystkich polach państwowości a obecnie występującej pod przykrywką: procedur, przepisów, zawodowych tożsamości, pionowego posłuszeństwa, ect. Kupczenia pozycją.

witold k

9 października 2020

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak