Skip to main content

Głosowanie korespondencyjne…

portret użytkownika witold k
koronawirus.jpg

Wreszcie! O dzesięć lat za późno. Jak gdzie indziej wskazywałem Koronawirus wychodzi nam na drugi po Sierpniu 80 narodowy zryw. I, jak to było z Sierpniem 80, wielu chciało spacyfikować. Różnica jest taka, że tym razem nie ma kto Junty Wojskowej ustawić. Tak głupio wyszło, że spadkobiercy JW to dziś opozycja. Pamiętam jak po wyborach z czerwca 89 r. zakładowy ormowiec zdawał się być smutny. Odpaliłem mu, że pewnie jest smutny, bo ORMO rozwiązali, że i mnie kiedyś też rozwiązali Solidarność - narodową nadzieję.

Pomijam te koteryjne pierepałki. Nie będę przypinał tu swoich wpisów z czasu, kiedy pisolandia zwalczała pomysły internetowego głosowania. Wskażę za to, że nic więcej tu nie zrobią, bo dziś podatnik nie tylko potrzebuje wygodnej formy uczestnictwa w elekcji. Także codziennej pracy swych posłanych.

Potrzebujemy (też o tym od lat wspominam), aplikacji na smartfon pozwalającej na co dzień odnosić się do działań, głosowań, postawy swego parlamentarzysty, czy też prezydenta. To jest bardzo potrzebne. W tymże parlamencie (bękarta z Magdalenki) szary poseł to parobek partyjnych dziwolągów. Umniejszając posła nas umniejszają.

witold k

1 kwietnia 2020

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak