Skip to main content

Stanisław Michalkiewicz - prośba o modlitwę

portret użytkownika POBUDKA
Stanisław Michalkiewicz

W czwartek Stanisław Michalkiewicz, publicysta Najwyższego Czasu!, znany i lubiany pisarz, trafił do szpitala.

Przyczyną tego, że znany publicysta znalazł się w szpitalu było zapalenie płuc, na miejscu okazało się, że red Michalkiewicz ma też problemy z sercem.

Jakiś czas temu miałem migotanie przedsionków, do tego dołożyło się zapalenie płuc i tak trafiłem do szpitala – mówi dla nczas.com Michalkiewicz.

W tej chwili wychodzę z zapalenia płuc, potem lekarze będą pomagać w ustabilizowaniu serca, więc do normalnych zajęć wrócę w ciągu czterech tygodni – podkreślił.

Na koniec redaktor Michalkiewicz pozdrowił zaniepokojonych jego stanem zdrowia czytelników. Wszystkich pozdrawiam i dziękuję za troskę – dodał.

Prosimy o modlitwę o szyki powrót Pana Stanisława Michalkiewicza do zdrowia, jest nam tu bardzo potrzebny.

źródło: nczas.com

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Stanisław Michalkiewicz

portret użytkownika witold k
5

Nie wiem ile żyją Michalkiewicze, co zaś o Kowalczyków idzie to pewnie zaniżę ich wiek. Do meritum. Michalkiewicz to Polityk nie mylić z żołdo i dieto żercami, którzy jeszcze nie potrafią obronić swoich żołdów i wdają się w kolejne i kolejne prowokacje tzw. opozycji albo co jest powszechnym zjawiskiem - milczkiem opróżniają rondelek.

Pan Stanisław był u nas stałym felietonistą, ale obecnie nie ma kto przepinać jego felietonów no i…
Do meritum. Michalkiewicz i jeszcze wielu innych to są nasi obecni przywódcy nieumaczani, że tak powiem. To im należy się szacunek i troska jak będzie taka potrzeba. Myślę, że niezależni publicyści (aktywni obywatele) powinni sprowokować niezależnych podatników w celu ufundowania funduszu dla Michalkiewiczów i podobnych… Pan Stanisław ma jakieś dochody z publicystyki jest jeszcze aktywny zawodowo, ale jutro…

Mamy spory problem z jak nazywam partyzantami z wyciętego lasu…

Partyzant

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Tak jestem partyzantem z wyciętego lasu,
lepsze to niż pożyteczny idiota.

Nieprawda

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Tak jestem partyzantem z wyciętego lasu,
lepsze to niż pożyteczny idiota.

Piotr nie jest partyzantem z wyciętego lasu. Stawia prowokacyjne zapytania i wnioski, które nie doczekują się wyjaśnień czy riposty ze względu na duet podobny do duetu oligarchów z komisarzami; mowa o duecie drobnych opróżniaczy rondelka z partyzanami z wyciętego lasu. Jedni i drudzy nie narażą się... Jeden ma podległego pracownika, któremu podrzuca gorącego kartofla; drugi rzekomego ideowca którego wykorzystuje jak Żyd Goja. To kula u naszej nogi w przeciwieństwie to prowokacyjnych zapytań czy wniosków. Te burzą krew wzmagają reakcje - życie.

Chciałbym

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Modlę się aby Stanisław Michalkiewicz jak najszybciej wyzdrowiał.
Rozpoczął jak Król Kazimierz Wielki ogromne zadanie i wierzę, że dokończy je ku chwale Rzeczpospolitej Polski mojej Ojczyzny!!!

Dobre wiadomości od red.

portret użytkownika POBUDKA
5

Dobre wiadomości od red. Stanisława Michalkiewicza. Zapalenie płuc powoli ustępuje, red. Michalkiewicz został przeniesiony z intensywnej terapii na oddział i czeka go teraz stabilizowanie serca. Jak przekazał - od jutra znów będzie pisał teksty!

Poinformował Tomsz Sommer
źródło

Wymodliliśmy!!! Dzięki Panie Boże!!!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.