Skip to main content

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek

portret użytkownika Anthony Ivanowitz
Przepraszam Autora ale tekst czasowo jest zablokowany (w zgodzie netykietą). Zbyt duże emocje wywołuje. Tak duże, że niestarcza miejsca na logiczne myślenie i ustosunkowanie się do niedopuszczalnej formy walki, którą Autor (oddzielnym niezależnym tekstem) ubrał w formę dogodnego wyjścia.

Pomówiony nie jest w stanie polemizować, choć Autor podpowiada formę. Do tematu zawłaszczania publicznego grosza, lekceważenia, poniżania politycznej konkurencji w mieście na pewno powrócimy. Na tak skrajne emocje i reakcje piotrkowska wierchuszka zapracowana sobie. P. Zbigniew obrywa przy okazji, a że ad personam i nie ogarnia tego, tekst jak wyżej.

22 czerwca 2016

wydawca portalu

Witold Kowalczyk

3.285715
Ocena: 3.3 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak

Pogubieni PROM-owcy...

portret użytkownika Admin
5

P. Krzysztof Chojniak głosem swego pełnomocnika tego samego, który za publiczne pieniądze bronił (w sprawe przegranej z mocy prawa) p. Mariana Błaszczyńskiego - popełnił kolejny ruch pokazujący lekceważący stosunek do wcześniej zaszufladkowanej.

Żądają wycofania publikacji nie od autora publikacji a od publikatora powielającego art.

W tej sytuacji otwieramy wątek na forum. Otwieramy pomawianym (Krzysztofowi Chojniakowi i Zbigniewowi Włodarczykowi) w sposób niedopuszczalny miejsce, w którym mogą ustosunkować się do niebywałej formy walki.

Walka z tymi panami, to III referendum, to walka tych, z których zakpił sobie Marian Błaszczyński. Także okazja do wyjaśnienia skąd pobierają (PROM) siłę do manipulacji, w imię jakiej nadrzędnej idei zafundowali sobie niepoliczoną armię odrzuconych z własnych szeregów. Czym się kierowali - skąd czerpali (czerpią) wzorce.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.