Skip to main content

ODWOŁANE spotkanie z Andrzejem Dudą

portret użytkownika Bartłomiej Misiewicz
duda.jpg

Szanowni Państwo,

z przykrością muszę poinformować, że sobotnie spotkanie z panem Andrzejem Dudą zostało ODWOŁANE z powodów osobistych - pogrzeb w rodzinie.

O nowym terminie spotkania wyborczego z kandydatem PiS na Prezydenta Polski panem Andrzejem Dudą będę Państwa informował.

Raz jeszcze przepraszam za zamieszanie.

Z wyrazami szacunku
Bartłomiej Misiewicz
Pełnomocnik powiatowy PiS
w Piotrkowie Trybunalskim

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Nie mogę uczestniczyć

portret użytkownika witold k

Nie mogę uczestniczyć w spotkaniu z Panem Andrzejem. Rozumiem, że obecność w naszym Mieście i Regionie jest rozpoczęciem kampanii prezydenckiej pana Andrzeja. Składam zatem do dyspozycji naszą grupę tematyczną założoną w 2010 roku pod potrzeby kampanii pana Jaroslava Kaczyńskiego. OKP Obywatelski Komitet Poparcia Pana Andrzeja Dudy.

Grupy tematyczne to bardzo wygodna forma kontaktu, roboczych narad i merytorycznej pracy. Obywatelski, ponieważ wyborcami w większości nie są członkowie formacji, stowarzyszeń a zwykli wyborcy, którzy na czas kampanii dają się przekonać do konkretnego kandydata czytaj politycznej grupy. To po pierwsze po kolejne OKP to także zespół ludzi uwiarygodniający Kandydata. Aby do Grupy przystąpić trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem portalu i poprosić o przyłączenie.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.