Skip to main content

Zohydzona przez Bolków Solidarność

solidarność.JPG

Zohydzona Polakom przez Bolków i jemu podobnych cwaniaków o rodowodzie komuszym, nasza duma "Solidarność", niestety została złożona w głębokim Narodowym grobie. Przywalona ogromnym głazem naszej obojętności, walki o nędzny byt własny i rodziny, wysokimi pensjami zasłużonych "działaczy" związkowych, liberalnymi zasadami w gospodarce kapitalistycznej.

Zasadami, które można śmiało i bez kozery przyrównać do kanibalizmu, gdzie silniejszy zjada słabszego. Sprzedajna czwarta władza jest naszym wewnętrznym załganym wrogiem. Czy o taką Polskę walczyło dziesięć milionów członków Solidarności? Oszukanych mariażem sprawiedliwej i wolnej Polski?

SOLIDARNOŚCI NIE MA W NAS -niestety. Dlatego ciągle my tu na dole przegrywamy z chamami i przefarbowanym komuchami oraz siłą wrogów zewnętrznych.

CZY UDA NAM SIĘ OBUDZIĆ ZDROWE SIŁY SAMOOBRONY NARODU? OTO JEST DLA NAS WSZYSTKICH PYTANIE?

Stanisław

6 stycznia 2014

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak

młodzi nadzieją :)

Stasiu, myślę, że jest szansa bo :"Solidarność" to nie tylko zarząd i Pan P. Duda. Wczoraj w nocy, słuchałam wypowiedzi Pana Grajcarka - związkowca górnika, który wyraźnie powiedział, że na zniszczenie kolejnych kopalni górnicy nie pozwolą i 8 stycznia na zebraniu związkowców mają ustalić czy będzie strajk generalny górników.Może więc niedługo wyjdziemy ...
No i jeszcze młodzi - w tę sobotę na Jasnej Górze jest kolejna pielgrzymka kibiców- relacje z nich w TV Trwam zawsze dają mi nadzieję, bo "nadzieja umiera ostatnia".
:" Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno
Przyszłych poświęceń w duszy bohatera".
https://www.youtube.com/watch?v=3tOZvDO1iSk

Bolki

portret użytkownika witold k

Bolki czyli "Chamy" chciały przechytrzyć "Żydów". Ne dało się - dogadali się a pożytecznych wykolegowali. Bolek należy do pożytecznych, a że go sami wyhodowali, odznaczyli, to nadali specjalny status. Złotą klatkę.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.