Skip to main content

Łaskawca a nawet dwóch

Ludzie, "łaskawie nam panujący" oraz ten wszystkim wiadomy prywatny właściciel, pozwolili nam również maluczkim, obejrzeć wprawdzie "z wstawkami", zwycięski mecz finałowy naszej Narodowej drużyny. Cwaniaczki liczą na naszą pomroczność w rozpoznawaniu naszych Narodowych praw i jeszcze wdzięczność przy Urnie. Apogeum kombinatorstwa na żywym organizmie i intelekcie nas wszystkich. To między innymi dorobek Popaprańców wiadomej maści.

Stanisław

22 września 2014

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Tu jest klucz naszych problemów

portret użytkownika witold k
5

Tu jest klucz do naszych problemów. Czasem pytam czy dopuszczeni do rynku (głównych kanałów) w 100% powiązani z komunistyczną bezpieką, powinni być pozbawieni majątków, czy stosownie opodatkowani. Maniutkomania, skąd się to wzięło. Ano. Zobaczyło, że inni uwłaszczyli się, w ordynarny sposób przejęli majątek i wpływy no to co? Zwłaszcza, że w ich rodzinach i koleżeństwie zostali ci konfidencji, oficerowie prowadzący np. TW Filozofa, którzy nie załapali się z oficerami (TW Zeg nie był oficerem) na wielką stawkę. Jest jeszcze druga strona biznesmenów z nadania to ci, którzy prowadzili Gierka do bankructwa PRL i stałego zadłużenia III RP. To też temat tabu.

Dupka okupującego funkcje prezydenta miasta, czy sołtysa, od 20 lat, pokazuje się jako sukces nie jako uwiąd lokalnej wspólnoty.

Przypominam Bronuś, nie rozróżniający siatkarzy od piłkarzy, wżenił się w stalinowską rodzinę; odszedł z ROPCiO; poszedł do KOR... po wyczyszczeniu KOR z ludzi Czarnej Jedynki. Zmienił kolegów...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.