Skip to main content

Siódmą i czwartą kadencję w III RP czas zacząć...

portret użytkownika Admin
herbPT.svg.png

z naszego archiwum

Samorząd – nadzieja, nadrzędny cel lokalnych elit i pole ich rywalizacji... także,
Samorząd – kadencyjny zakład pracy chronionej.

Samorząd niebawem będzie obiektem szczególnie wzmożonych tańców godowych. Tańców, które - jak zawsze - nie poruszą większości. Przywiązani doń poprzez kasę zapomogowo-pożyczkową i inne formy siedzenia na publicznym wikcie przeżyją kolejny czas niepewności.

Pospolite, by nie napisać koteryjne poruszenie już nastąpiło. Czas zatem na publiczną debatę, na wymianę opinii, ocen, wytyczanie celów. Nie jest bowiem tak, że już nikt nie interesuje się sprawami społecznymi, politycznymi lokalnej społeczności. Tak nie jest. Brak publicznej debaty szufladkuje i odtrąca. Wybory odbędą się jesienią, to wystarczający czas na uporządkowanie przynajmniej przedstawienie stron, intencji, osiągnięć i celów.

My tu na trybunalscy.pl coś robimy. Artów, wpisów w blogach, wątków na forum, mamy sporo i oddajemy ową wartość do swobodnego wykorzystania (wedle stosownych praw).

Aby u nas podjąć debatę należy uzyskać stosowne prawa. Zapraszamy użytkowników do podpinania, w tym kolejnym już wątku forum, dotychczasowej naszej aktywności, to po to aby nowym dać łatwy podgląd do naszych dotychczasowych akcji.

Redakcja

25 stycznia 2014

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: