Skip to main content

Jarosław Kaczyński w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika Andrzej
Kaczor.jpg

Zgodnie z zapowiedzią, dziś 22 kwietnia, gościł w Piotrkowie prezes Prawa i Sprawiedliwości - Pan Jarosław Kaczyński. Należy tu dopowiedzieć, że medialny przekaz o przyjeździe do naszego Miasta Pana prezesa, to zwrócenie uwagi na sprawę - posługujemy się bowiem krótkim obrazkowym przekazem, taki czas - natłok informacji. Informacja ma być krótka i zwięzła - więc taka była.

Natomiast, do naszego Miasta przybyli pisowcy politycy (nie licząc gospodarzy parlamentarzystów naszego okręgu) z pierwszego garnituru. Zaprezentowali swoje cele i formy ich realizacji. Pan Prezes całość spiął. Przedstawiam krótką galerię ze spotkania a uczestników spotkania, zapraszam do wypowiedzi w formie komentarzy pod niniejszym artykulikiem.

Prezes udzielił wywiadu naszemu portalowi. Goście uczestniczyli także w uroczystej Mszy świętej z okazji 72 rocznicy mordu katyńskiego u ojców bernardynów.

Andrzej

22 kwietnia 2012

3.833335
Ocena: 3.8 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.