Skip to main content

Zasłyszane

portret użytkownika witold k
PiS.jpg

W dniu 16 kwietnia 2012 r. prezes Zarządu Okręgowego PiS w Piotrowie Trybunalskim – poseł na Sejm w Okręgu nr 10 pan Antoni Macierewicz - zmienił dotychczasowego pełnomocnika PiS dla miasta i powiatu Piotrków Trybunalski, którym był senator Wiesław Dobkowski i powołał na to stanowisko swojego asystenta Bartłomieja Misiewicza. Jest to młody człowiek, pracujący od dwóch lat jako Szef Biura Zespołu Parlamentarnego, badającego katastrofę smoleńską.

W dniu 18 IV pan Bartłomiej Misiewicz będzie rozmawiał z członkami Prawa i Sprawiedliwości powiatu piotrkowskiego i miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Na to spotkanie także ja (nie członek PiS) zostałem zaproszony i dlatego informuję czytelników portalu o tym wydarzeniu, które w całej rozciągliwości skomentuję.

Telefon do nowego pełnomocnika PiS – 793 101 121.

witold k

16 kwietnia 2012

4
Ocena: 4 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Spotkanie odbyłem - jako pierwszy dzisiejszy rozmówca

portret użytkownika witold k

Spotkanie odbyłem - jako pierwszy dzisiejszy rozmówca nowego Pełnomocnika PiS w naszym Okręgu.

Pan Pełnomocnik to młody, otwarty pełen werwy, o czym nie raz mogłem się przekonać. Z trzech punktów jakie Pełnomocnik sobie do realizacji wyznaczył:

 • uporządkowanie istniejących struktur,
 • ich rozbudowa,
 • ożywienie działalności członków PiS.
  Trzeci, dla obywatela, podatnika i wyborczy, jest najważniejszy i godzien zachodu. Zaangażowałem się w pisomanię na długo przed 2005 rokiem. Mówiłem, że każdy wstępnie rozgarnięty powinien pomagać PiS-owi. Dziś wiem, że PiS nie jest narodowym ruchem odrodzenia. Nie jest wstanie z kanalizować nasze: nadzieje, cele, kierunki. Jest parasocjalistycznym tworem, który nie może poderwać większości - pozamiatał... Nie oceniam stwierdzam. Może ma to sens. Prawdziwa polska władza - brukselska, nie przewiduje zakończenia kierunków wyznaczonych w rewolucji październikowej. Cóż pozostaje. Pozostaje określić swoją pozycje wobec papierowych tygrysów PiS bądź PO i czekać, pracując u podstaw, na usunięcie z Brukseli obecnych idei, myśli i koterii.

  Do tej pory PiS, jak wszystkie inne partie czy lokalne koterie nie brał pod uwagę roli koordynatora talentów a raczej karbowego. Kto nie z nami ten przeciwko nam - to po generale Jaruzelskim... Sutek tego taki, że aktywiści partyjni, stowarzyszeniowi, związkowi to frustraci, coś jak walka ślepych szczurów. Tak bynajmniej to ocenia około 70% polskiej populacji. Owszem jest to krzywdzące. Wiele tu ma do powiedzenia nasze narodowe sobiepaństwo. Tam gdzie nas dwóch tam trzy zdania.

  Opowiadając na tę rzeczywistość przedstawiam miejsce do dyskusji, wymiany opinii, poglądów, ocen. To jedyna droga. Musimy się wygadać... Z tą różnicą, że nie za węgłem, nie pod stołem, nie w gabinecie a na forum, pod własnym imieniem. Wpierw miał to być portal piotrkowianie.pl, potem interaktywny portal Rady Miasta, jest to trybunalscy.pl. Służymy już 5 lat. Zapraszamy pana Pełnomocnika, członków i sympatyków PiS, wszystkich wstępnie rozgarniętych, którzy uważają, że antykomunizm jest wartością polityczną, że gospodarka ma być kapitalistyczna wolnorynkowa, że moralność ma być katolicka.

 • Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.