Skip to main content

Konferencja prasowa PiS

portret użytkownika PIS
PM.jpg

W dniu 12.10.2010r. odbyła sie konferencja prasowa piotrkowskiego PiS z udziałem parlamentarzystów ziemi piotrkowskiej posłów na Sejm Antoniego Macierewicza i Dariusza Seligi oraz Przewodniczącym Zarządu Piotrkowskiego Komitetu PiS panem Piotrem Grabowskim.

Parlamentarzyści zapewnili o wielkim zaufaniu jakim obdarzają pana Piotra Masiarka, który jest właściwą osobą do piastowania funkcji Prezydenta Miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jego doświadczenie samorządowe, wytrwałość w dążeniu do celu, lojalność i wierność wobec przyjętych zobowiązań dają gwarancję sprawiedliwego, a co za tym idzie zrównoważonego rozwoju Piotrkowa Trybunalskiego.

Piotr dla Piotrkowa... tak o Piotrze Masiarku powiedział pan poseł Antoni Macierewicz, udzielając poparcia kandydatowi PiS.

Podczas konferencji pan Piotr Masiarek przedstawił, między innymi niektóre z punktów swojego programu wyborczego jako Kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Już dziś zapraszamy na konwencję wyborczą Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie Trybunalskim, która odbędzie się w dniu 25.10.2010r.

Zapraszam również na stronę internetową www.PiotrMasiarek.com

Beata Dróżdż

12 października 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak