Skip to main content

Czy Bronisław Komorowski...

portret użytkownika witold k
gierek.jpg

Czy Bronisław Komorowski pogrzebie Rozwietkę... jej parobków. Każden jeden, któren choć trochę zorientowany jest, w polskiej post-polityce wie, że "medialni bogacze" i politycy z Magdalenki, jak jeden mąż, poprali Bronisława Komorowskiego. Odkryli się.

Mam nadzieję, że będziemy świadkami chichotu historii. Faktyczny rozbiór komunizmu rozpoczął się z nastaniem Edwarda Gierka. W 1972 roku już było wiadomo, że jest po komunizmie. Tyle lichwiarskich pożyczek, podpisał słynny Edward. Młode Michniki tu wiodły prym - spec grupa "komandosów". Przypominam, Stasia latała samolotem do Francji do fryzjera. Edward traktowany był jak książę, dopóki podpisywał, lichwiarskie pożyczki dla Polski. Wielu pilnowało aby tę kasę zmarnować... Huta Katowice i inne ekonomiczne samobójstwa, powszechna grabież.

Potem był: KOR, ROAD, UD, UW i jest PO, te same pożyteczne (...). Towarzystwo się wzbogaciło, na rozdawało profesur. Dobrze było. A to Oszołomem pospólstwo poczęstowało, a to Moherami i życie płynęło.

Ustalenia, z lat osiemdziesiątych z generałem, człowiekiem honoru, nabrały realnych kształtów i stołków. Tak się goście dobrze poczuli, że postanowili pójść na całość.

Niegdyś postawili na E. Gierka. Udało się. Komunizmu nie ma są... sami swoi. A. Wajda powiadomił, co i kto ma robić, żeby wojnę wygrać.

Niestety moi mili parafianie. Przy okazji, służący kardynała Wojtyły i jego świątobliwości Jana Pawła II, też tu nie pomoże. Przegracie. Bronisław jest za cienki. A chichot polega na tym, że parobki znakowanej mamony, przy użyciu E. Gierka wojnę wygrały, a przy użyciu B. Komorowskiego ją przegrają i to bez względu na wynik wyborów z 4 lipca.

witold k

1 lipca 2010

PS. Słowa "świętego oburzenia" platformersów na Jarosława Kaczyńskiego wsp. oceny epoki E. Gierka są śmieszne i zarazem samobójcze.

Owszem Gierek powinien był odróżniać trawę naturalnie zieloną od pomalowanej na zielono. Ale u licha, to oburzeni słowami Kaczyńskiego, ową trawę malowali... O Radku Sikorskim, który istnieje tylko i wyłącznie dzięki wżenieniu się we wpływową żydowską rodzinę nawet nie wspomnę...
Platformersi... stają się następcami tych, którzy wykorzystali wpierw Gierka a potem Wałęsę. Myliłby się ten, który uważałby, że w Polskim narodowym interesie.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

...

Marcin Majewski

Tak - Rondo Sulejowskie przemianujmy na powrót na Rondo Gierka, a Rondo Wyklętych nazwijmy imieniem naszego bohatera narodowego gen. Jaruzelskiego - banda IDIOTÓW!!!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.